Дипломна робота «Фізичні ефекти як засіб реалізації прикладної функції фізики (на матеріалі «Термодинаміка»)», 2008 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 18.01.2010 17:21 · від EVINS · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 Розділ І. Психолого-гносеологічні засади розвитку прикладного стилю мислення 1.1. Фундаментальні основи зв’язку фізичної науки і техніки 7 1.2. Стиль мислення. Його види 13 1.3. Фізичний ефект – ефективний засіб реалізації прикладної функції фізичної науки 20 Розділ II. Методика використання зібраного матеріалу 2.1. Відбір і систематизація матеріалу 33 2.2. Структура розділу термодинаміка 38 2.3. Робота газу. Перше начало термодинаміки. Адіабатний процес 39 2.4. Необоротність теплових процесів. Друге начало термодинаміки 47 2.5. Джерела забруднення навколишнього середовища та можливі способи його захисту 52 2.6. Результати апробації та їх узагальнення 61 Висновки 64 Список використаної літератури 65

Висновок

Аналіз психолого-педагогічної та методичної літератури, вивчення і узагальнення досвіду роботи вчителів, критичний погляд на результати власних спостережень під час педагогічної практики та результати апробації дають право зробити такі основні висновки:

- впровадження в навчально-виховний процес на уроках фізики завдань та матеріалів, пов’язаних з фізичними ефектами збагачує методичний арсенал вчителя фізики, допомагає ефективніше реалізувати прикладну функцію фізичної науки;

- в структуру уроку розроблені матеріали найраціональніше включати в вигляді фрагментів. Найбільшої ефективності таке включення дає при подачі нового матеріалу.

- зібрані матеріали не тільки підвищують прикладне значення фізичної науки, але й є непоганим засобом розвитку креативного стилю мислення. Прикладні матеріали при їх правильному впровадженні в науково-виховний процес є і вагомим засобом формування і розвитку пізнавального інтересу в учнів.

- проблема реалізації прикладної функції фізичної науки в рамках навчального предмету досить складна і багатогранна.

Проведені нами її аналіз і оцінки не можна вважати повністю вичерпаними, а одержані результати вимагають ще подальшого дослідження і узагальнення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?