Дипломна робота «Система визначення фінансового та виробничого стану підприємства», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 18.01.2010 11:00 · від Lena · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 6 РОЗДІЛ 1. Характеристика підприємства як елемента економічної системи 1.1. Загальна характеристика підприємства 8 1.2. Особливості функціонування підприємства як суб’єкта господарювання 19 1.3. Прибуток як показник діяльності підприємства 25 РОЗДІЛ 2. Аналіз побудови системи визначення виробничого та фінансового стану підприємства 2.1. Математична модель процесів функціонування та розвитку підприємства 33 2.2. Основні показники фінансової стійкості підприємства 43 2.3. Система показників ефективності використання оборотних коштів 49 РОЗДІЛ 3. Система показників для визначення стану підприємства на наступний період 3.1. Вплив інтервалу між поставками на сумарні витрати на зберігання матеріально-технічних ресурсів 58 3.2. Розрахунок прогнозів за допомогою функції регресії Excel 62 Висновки 65 Список використаних джерел 67

Висновок

Підприємство повинно мати наявність юридичної особи, самостійного балансУ, розрахункового та інших рахунків у закладах банків, печатки з власною назвою, наявність товарного знаку, відсутність у своєму складі інших юридичних осіб. Налагоджувати ефективне функціонування підприємства у ринковій економіці, уникати кризи та банкрутства можна лише при наявності чіткої, досконалої форми організації господарювання, яка передбачає: всебічне знання свого конкретного ринку, споживача, конкретних цін на свою продукцію чи послуги. Проведення підприємницької діяльності на власний ризик по виробництву продукції, реалізації товарів, виконання робіт, послуг з метою задоволення потреб споживачів і одержання прибутку.

Як економічне явище підприємство характеризується певною сукупністю продуктивних сил і виробничих відносин. По-перше, воно має певну кількість засобів виробництва і робітників, що дає можливість виконувати закінчений цикл операцій і здійснювати випуск продукції. Підприємство також характеризується певною організацією виробничого процесу, спрямованого на досягнення економічної ефективності. По-друге, підприємство - це певна підсистема виробничих відносин.

Підприємство самостійно здійснює індивідуальне відтворення, тобто організовує виробництво, для чого наймає робочу силу, купує сировину і матеріали, напівфабрикати в інших підприємств, платить за це готівкою або бере у кредит, користуючись безготівковим оборотом, свої товари продає чи тимчасово складає.

Формування ринкової структури економіки України призвело до появи різноманітних форм сучасних підприємств, які функціонують у розвинених країнах, їх можна класифікувати за різними критеріями, найпоширенішими з яких є форма власності, розмір, сфера діяльності.

Отже, можна підкреслити, що за умов ринкової економіки підприємство діє не як мікрочастка єдиного народногосподарського комплексу країни, а як первинна ланка економіки країни

Коментар модератора

Робота не містить додатків ( не передбачено)

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення