Курсова робота «Внутрішній аудит», 2008 рік

З предмету Контроль, аудит, ревізія · додано 17.01.2010 18:47 · від Кароліна Ортман · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Суть, завдання та функції внутрішнього аудиту та його місце в системі внутрішнього аудиту. 2.Об’єкти внутрішнього аудиту. 3.Формування методології внутрішнього аудиту. 4.Організація внутрішнього аудиту. Висновок Використана література

Висновок

Отже, внутрішній аудит — це система спостереження й експертної оцінки господарсько-фінансової діяльності підприємства та його структурних підрозділів з метою обґрунтування та прийняття оптимальних тактичних і стратегічних рішень в управлінні. Внутрішній аудит — складник системи внутрішньогосподарського контролю підприємства.

Внутрішній аудит - організована на економічному суб'єкті в інтересах його власників і регламентована його внутрішніми документами система контролю над дотриманням установленого порядку ведення бухгалтерського обліку й надійності функціонування системи внутрішнього контролю.

Основними об'єктами внутрішнього аудита є вирішення окремих функціональних завдань управління, розробка й перевірка інформаційних систем підприємства. Об'єкти внутрішнього аудита можуть бути різними залежно від особливостей економічного суб'єкта й вимог його керівництва й (або) власників. Внутрішній аудит - невід'ємна частина управлінського контролю підприємства; він може бути й незалежним, тобто безпосередньо підпорядковуватися не виконавчому органу підприємства, а зовнішнім засновникам.

Потреба у внутрішньому аудиті виникає на великих підприємствах у зв'язку з тим, що вище керівництво не займається повсякденним контролем діяльності організації й нижчих управлінських структур. Внутрішній аудит подає інформацію про цю діяльність і підтверджує достовірність звітів менеджерів. Внутрішній аудит необхідний головним чином для запобігання втрат ресурсів і здійснення необхідних змін усередині підприємства.

Отже, основною особливістю внутрішнього аудиту є те, що він виконується під час здійснення і документального оформлення господарських операцій, що дає змогу своєчасно виявити недоліки в роботі і вжити відповідних заходів щодо їх попередження.

Роль внутрішнього аудиту у структурі підприємства визначається управлінським персоналом, його цілі відрізняються від цілей зовнішнього аудитора.

Коментар модератора

теоретична робота, без посилань на літературу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?