Реферат «Злочинність – як глобальна проблема людства», 2007 рік

З предмету БЖД · додано 16.01.2010 17:17 · від Оля · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Злочинність – як глобальна і національна проблема 2. Прийоми самозахисту в криміногенній ситуації 3. Поняття організованої злочинності 4. Визначення кримінології у зарубіжних авторів 5. Теорії конфліктів і критична кримінологія Висновки Список використаної літератури

Висновок

Тим часом, боротьба зі злочинністю може бути успішною лише тоді, коли відоме справжнє положення справ. До речі, приховуючи злочинність, органи міліції й суду обкрадають і себе: вони втрачають можливості просити в держави засоби, необхідні для боротьби із злочинністю. А несумлінних політиків і керівників це влаштовує двічі: не треба витрачати зайві гроші й можна спитати за неправду (ними ж ініційовану) і за неналежну роботу. Так сфера боротьби зі злочинністю стає ареною для політиканства та обману населення. Мабуть, латентність завжди буде високою. Занадто багато інтересів - політичних, корисливих, кар'єристських тощо - стикаються в цій, здавалося б специфічній, проблемі. Населення ніколи не буде знати справжню цифру злочинності. Однак, в інтересах справи, необхідно осягати, за допомогою наявних методів і засобів, ту цифру злочинності, яка хоча б наближалася до справжньої. У конкретних регіонах це цілком реальне завдання.

ООН прийняла низку декларацій, конвенцій та інших документів, які в разі прийняття їх окремими державами вимагають визначити та долати різні види дискримінації та насильства щодо особистості.

Широко поширена думка, що провиною усьому є економічні труднощі – достатньо підняти зарплати державним службовцям і проблема буде вирішена. Здається, що це не так. Важливо, щоб зарплата не опускалася нижче рівня, що забезпечує гідне існування. Далі ефект від підвищення зарплати падає. Держава ніколи не зможе дати своїм громадянам грошей більше, ніж організована злочинність.

Діяльність правоохоронних органів у цій області затруднена, тому що вони піддаються сильному впливу з боку організованої злочинності.

Тому, найефективніший спосіб боротьби - це створення сприятливих умов для громадян, які перешкоджають її появі і розвитку.

Коментар модератора

Відсутні посилання на використані літературні джерела у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?