Реферат «Спеціальний фонд та аналіз його використання», 2006 рік

З предмету Аналіз господарської діяльності · додано 16.01.2010 17:14 · від Наталька · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Склад класифікація і задачі позабюджетних коштів 4 2. Аналіз виконання спеціального фонду 6 2.1. Структурно - динамічний аналіз 6 2.2. Параметричний аналіз 7 2.3. Факторний аналіз 8 2.4. Перспективний аналіз 9 2.5. Аналіз фінансової стійкості 10 Висновок 12 Список використаної літератури 13

Висновок

Загальний та спеціальний фонди кошторису хоч і мають багато спільного в методиці формування та реєстрації операцій, проте забезпечують різні види статутної діяльності.

В зв'язку з цим облік операцій, що відображають надходження по спеціальному фонду, використання коштів повинен мати достатню аналітику.

Результат виконання кошторису (перевищення доходів над видатками) свідчить про результати використання отриманого бюджетного фінансування, але не є показником прибуткової діяльності. При проведенні аналізу виконання кошторису можна використовувати співвідношення показників, характерні для підприємницьких структур, однак прийняття управлінських рішень за результатами такого аналізу має ряд особливостей, так як діяльність установи не спрямована на збільшення залишків по рахунках "Результат виконання кошторису".

Параметричний аналіз кошторису доцільно проводити за коефіцієнтами:

• коефіцієнт співвідношення касових видатків до фактичних;

• відношення плану до надходження коштів за звітний період;

• відношення видатків до доходів;

• відношення видатків спецкоштів до суми власного капіталу.

Планування діяльності бюджетної установи, регламентоване Бюджетним кодексом, передбачає проведення перспективного та факторного аналізу (наведені на прикладі певної бюджетної установи). Досить всебічно розглянутий аналіз фінансової стійкості.

Аналітичні розрахунки дозволяють раціонально підійти до планування кошторису на наступний звітний період. В розділі розглянута міжнародна практика планування, що передбачає такі альтернативні бюджетні системи як:"бюджет нульової точки", "бюджет нульової точки в порівнянні з прирісним бюджетом" та "змінні бюджети".

Складність проведення аналізу обумовлена не тільки відсутністю на сьогодні чіткої методики його проведення, узгодженої з органами Держказначейства, а й обмеженою для переважної більшості бюджетних установ кількістю штатних інженерно - економічних працівників. Запропоновані в роботі напрямки аналізу кошторису є спробою застосування загальноприйнятих вітчизняною практикою методів аналізу з урахуванням особливостей неприбуткової діяльності бюджетних установ. Вони дають змогу вирішити наступні питання:

• визначити оптимальні співвідношення видатків в межах отриманих коштів (структурно - динамічний аналіз);

• розрахувати співвідношення основних показників господарської діяльності, які б мали практичне застосування в процесі планування статей кошторису (параметричний аналіз);

• дослідити вплив окремих факторів на виконання кошторису та прогноз статей доходів та видатків за допомогою моделювання значень таких факторів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали