Курсова робота «Аналіз діючої системи оплати праці на ДП НВКГ “Зоря”-“Машпроект” та шляхи їі удосконалення», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 16.01.2010 17:03 · від фима · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1.Організація оплати праці на підприємстві 6 1.1. Соціально-економічна сутність заробітної плати, її форми і системи 6 1.2. Призначення тарифної системи 25 1.3. Структура заробітної плати 26 1.4. Нормативне та законодавче забезпечення оплати праці в Україні 29 2. Аналіз діючої системи оплати праці на ДП НВКГ “Зоря”-“Машпроект” та шляхи їі удосконалення 35 2.1. Загальна характеристика галузі та підприємства 35 2.2. Аналіз існуючої системи оплати праці у цеху №85 38 2.3. Пропозиції щодо покращення системи оплати праці 43 Висновок 58 Література 60

Висновок

Дана робота була розділена на дві частини: теоретичну і практичну.

У теоретичній частині під назвою «Організація оплати праці на підприємстві» були розглянуті такі питання:

– форми і системи оплати праці;

– призначення тарифної системи;

– структура заробітної плати;

– нормативне та законодавче забезпечення оплати праці в Україні.

У пункті «Форми і системи оплати праці» наведені визначення і роз’яснена сутність таких форм оплати праці як відрядна, почасова, контрактна та оплата праці в бригадах.

Відрядна і почасова форми оплати праці підрозділяються на кілька систем.

Розглянуті такі системи відрядної форми оплати праці: пряма відрядна, відрядно-преміальна, відрядно-прогресивна, непряма-відрядна, акордна, колективна (бригадна) відрядна, а почасової — пряма почасова, почасова-преміальна, колективна (бригадна) почасова.

До розглянутих почасових систем належать: проста та почасово-преміальна.

В умовах становлення ринкової економіки, подальшої індивідуалізації заробітної плати, дедалі більшого поширення набуває контрактна система оплати праці, саме тому це питання неможливо було обминути у даній дипломній роботі.

У пункті 1.3 досконально описана структура заробітної плати, яка складається з:

– основної заробітної плати;

– додаткової заробітної плати;

– інших заохочувальних виплат.

Нормативне та законодавче забезпечення оплати праці в Україні аналізується в даній роботі на базі Закону України «Про оплату праці» і Закону України «Про колективні договори і угоди».

Основною метою практичної частини диплому був аналіз існуючої системи оплати праці у цеху № 85 ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект» та внесок пропозицій щодо їі удосконалення.

У ході аналізу діючої системи було виявлено, що на підприємстві працює традиційна система оплати праці, заснована на штатному розкладі, базових "посадових" ставках і залежна від складності виконуваної роботи. Дана система суперечить новим підходам до керування, підтримуючи по своїй суті бюрократичні методи керування.

За останні роки на багатьох підприємствах СНД ці задачі успішно вирішені за рахунок гнучких систем оплати праці, використовуваних як інструмент удосконалювання планування виробничо-господарської діяльності і управління персоналом.

Саме тому нова система оплати праці була розроблена за схемою гнучкої багатокомпонентної безтарифної системи оплати праці "РОС-квінта". Використовуючи гнучку систему як інструмент керування персоналом, можна домогтися великих успіхів

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?