Витрати праці в управлінні підприємством, їх класифікація

1 грн Вартість завантаження
Визначення досліджене авторами:

Гірняк О.М., Лазановський П.П. дане питання висвітлює так:

Сучасні темпи науково-технічного розвитку, механізація та автоматизація виробництва розширюють рамки продуктивної праці. У матеріальному виробництві беруть участь не лише робітники, які зайняті безпосередньо на робочому місці, але й ті працівники, які забезпечують впровадження досягнень науки і техніки у виробництво, ефективне управління всіма виробничими процесами.

Чим вища кваліфікація працівників управління, чим раціональніше організована їх праця і вища їх віддача, тим більше створюється продукції у виробничому процесі, порівняно нижчі витрати надвиробництво, більший чистий дохід підприємства і суспільства в цілому. Необхідно додати, що праця працівників управління є складною і висококваліфікованою.

Витрати праці в управлінні - це необхідні витрати матеріального виробництва, які є частиною вартості виготовленої продукції, а праця працівників оплачується з тієї ж вартості, у створенні якої вони беруть участь.

Ви бачите тільки частину тексту. Для доступу до повної версії необхідно придбати доступ, або авторизуватись якщо доступ уже придбано.
Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 1 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення