Курсова робота «Регіональна економіка США», 2008 рік
З предмету РПС · додано 12.01.2010 15:26 · від Інна
Зміст
Висновок
Сполучені Штати Америки є лідерами в багатьох галузях виробництва завдяки вигідному економіко-географічному положенню, великій кількості корисних копалин, висококваліфікованій робочій силі, а також прибутковому і високоефективному багатогалузевому господарству.
Роль продуктивних сил у розвитку господарського комплексу Сполучених Штатів Америки надзвичайно велика, адже саме вони його формують, і саме від продуктивних сил залежить загальне становище всієї країни. На природних та трудових ресурсах тримається вся промисловість та сільське господарство США, які існують для забезпечення населення, тобто споживачів.
Отже, виходячи з цього потрібно зазначити, що передумови розвитку та розміщення продуктивних сил зіграли вирішальну роль. Саме досліджуючи всі передумови становлення господарського комплексу ми можемо визначити фактори розміщення тієї чи іншої галузі господарства Сполучених Штатів.
Галузева структура господарського комплексу надзвичайно різноманітна. Вона представлена майже всіма галузями виробництва, які мають дуже великий рівень розвитку. Наприклад, Сполучені Штати знаходяться на першому місці в світі по забезпеченості власною сільськогосподарською продукцією. Високий рівень розвитку також у добувної та обробної промисловості. Оскільки країна має великий розмір, то тут надзвичайно розвинута транспортна система, що дозволяє без проблем пересуватися не лише в межах держави, а й поза нею. Важливу роль відіграє також розвинута нематеріальна діяльність у вигляді різноманітних послуг не лише для населення країни, а й для іноземців.
Ще Сполучені Штати Америки є осередком науково-дослідницької діяльності, що дозволяє передувати майже у всіх галузях господарського комплексу, тому що результати такої діяльності широко застосовуються в господарстві країни.
Маючи економічно вигідне географічне положення, велику кількість природних та трудових ресурсів США мають зовнішньоекономічні зв’язки з багатьма країнами різних частин світу. Також Сполучені Штати як країна, що має великий вплив на економіку різних країн, займає провідне місце в міжнародному поділі праці.
Та Сполучені Штати як і інші країни світу мають свої проблеми в розвитку та розміщенні продуктивних сил, але вони порівняно з проблемами інших країн дуже незначні і не заважають їм бути лідерами у виробництві та господарстві. Уряд Сполучених Штатів Америки детально розглядає всі проблеми, пов’язані з розвитком та розміщенням продуктивних сил, і шукає шляхи їх негайного вирішення.
Коментар модератора
Курсова на 30 сторінок
Подібні матеріали
-
Аналіз економічних систем сучасних країн світу (на прикладі економік США і Японії))
26.02.2009 13:05 · Курсова робота за 2004 рік · Dmitriy
-
Дослідження бюджетних системи США та Японії
03.08.2014 17:07 · Курсова робота за 2012 рік · kseniya_www
-
Зовнішня торгівля США
20.04.2009 19:08 · Курсова робота за 2006 рік · kseniya_www
-
Особливості податкових систем США та Японії
05.08.2014 14:56 · Курсова робота за 2012 рік · kseniya_www
-
Політична освіта в США
02.02.2009 10:02 · Дипломна робота за 2006 рік · Левченко І.Ю.
-
Порівняльна характеристика валютного ринку в Україні та в США
13.11.2015 13:10 · Курсова робота за 2014 рік · Студентка_332
-
Регіональна економіка США
12.01.2010 15:26 · Курсова робота за 2008 рік · Інна
-
Сільське господарство США
18.04.2010 19:15 · Курсова робота за 2009 рік · Elena
Подібні визначення
- Економічна політика уряду США — Козак Ю.Г., Ковалевський В.В., Осипов В.М.
- Міжнародні зв’язки України з США — Козак Ю.Г., Ковалевський В.В., Осипов В.М.
- Особливості ділової етики США — Козак Ю.Г., Ковалевський В.В., Осипов В.М.
- Структура і динаміка розвитку економіки США — Козак Ю.Г., Ковалевський В.В., Осипов В.М.
- США в світовій економіці — Козак Ю.Г., Ковалевський В.В., Осипов В.М.
- Фактори економічного розвитку США — Козак Ю.Г., Ковалевський В.В., Осипов В.М.