Реферат «Підтримання епізоотичного благополуччя», 2009 рік

З предмету Ветеринарна медицина · додано 11.01.2010 19:42 · від Буднік Олексій · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 3 2. Характеристика господарства 5 3. Епізоотологічне обстеження господарства 7 3.1. Вивчення документів ветеринарного обліку 7 3.2. Результати клінічного обстеження свиней 7 4. Розробка заходів по підтриманню епізоотичного благополуччя серед поголів’я свиней 8 5. Аналіз ефективності впровадження плану по підтриманню епізоотичного благополуччя 12 6. Висновки та пропозиції 13 7. Список літератури 14 8. Додатки

Висновок

1. При обстеженні господарства було встановлено, що воно є благополучним щодо інфекційних хвороб свиней.

2. Виявлено ряд недоліків стосовно огородження території, роботи санпропускників, дезбар’єру, дезкилимів, біотермічної ями.

Пропозиції

1. Огородити повністю територію господарства, розмежувати свиноферму і складські приміщення суцільним парканом заввишки 2 м, на в’їзді обладнати дезбар’єр і дезкилим, шлагбаум і ворота.

2. Огородити повністю територію біотермічної ями, обладнати бетонований або асфальтований майданчик для розтину трупів тварин, встановити надійну кришку на біотермічну яму, яку необхідно закривати на замок.

3. При в’їзді на територію ферми привести в робочий стан дезбар’єр і підтримувати його у такому стані постійно, в тому числі взимку.

4. При вході у кожне приміщення необхідно обладнати постійно діючі дезкилими, стежити за їх станом і регулярно заповнювати дезрозчином.

Коментар модератора

Додатки відсутні

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?