Курсова робота «Розробка горизонтального шнекового дозатора», 2009 рік

З предмету Техніка, технології · додано 10.01.2010 21:50 · від Taras · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Анотація 2 2.Вступ 3 3.Опис конструкцій апарату 6 4.Принцип роботи 7 5.Конструктивний розрахунок шнекового валу 8 6.Розрахунок дозатора 12 7.Розрахунок підшипникових вузлів 13 8.Висновок 15 9.Література 16 10.Специфікація

Висновок

Запропонований метод дозування, тобто подача продукту з бункера в дозатор за допомогою шнеків продукт перебуває у в’язкому стані при С. Дозатор – це циліндр – поршень, які відсікають дозу далі продукт потрапляє через кран в пакет.

Цей метод дає можливість дозувати в’язкі продукти. Конструкція розрахована на подачу продукту в паргаментову обгортку, тобто продукт повинен в час дозування вже мати відповідну форму, які приблизно рівні формі упаковки.

В цій роботі був проведений розрахунок основних деталей, які були зменшені в габаритах і зроблені з більш дешевих матеріалів, що робить апарат більш дешевим, одночасно не змінюючи його довговічності. Дозатор може видавати 20 доз/хв.

Коментар модератора

Робота містить креслення, ВУЗ : Львівська політехніка

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?