Курсова робота «Вузол загортання масла в пергамент», 2009 рік

З предмету Техніка, технології · додано 09.01.2010 13:34 · від Taras · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Анотація 2 2. Вступ 3 3. Конструкція апарату і принцип дії 6 4. Принцип роботи 7 5. Розрахунок кулачка 8 6. Розрахунок гвинтика 11 7. Розрахунок і вибір пружини 13 8. Висновок 16 9. Література 17 10. Специфікація

Висновок

Запропонований метод упакування вершкового масла (це може бути і фарш, сир, вершки і ін.) здійснюється від важельно – кулачкового механізму. Загортання відбувається за допомогою лапок.

Дана конструкція ПЗК є менш громістка і виготовлення з дешевих матеріалів порівняно з аналогічними конструкціями, що не відобразилося на довговічності конструкції.

Конструкція є проста за конструкцією. Два із кінців загортаються від сили дії пружини, що як показав розрахунок є доцільним, пружина розрахована на жорсткість, міцність, що умову конструкції задовільняє і за допомогою пружини лапки спрацьовують з великою швидкістю, це впливає на продуктивність.

Використання такого типу пристрою є доцільним враховуючи його продуктивність і довговічність і надійність конструкції, простоту в обслуговувані.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали