Курсова робота «Вирішення управлінських проблем», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 05.01.2010 16:27 · від Polina · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи та сутність управлінських рішень(проблем) 5 1.1. Сутність і характерні риси управлінських рішень 5 1.2. Класифікація управлінських рішень 9 1.3. Фактори, що визначають якість та ефективність управлінських рішень 12 1.4. Вплив людського фактора на вирішення управлянських проблем (рішень) Розділ 2. Інструментарій методів та моделей прийняття управлінських рішень 14 2.1. Стадії прийняття управлінських рішень 14 2.2. Методи прийняття управлінських рішень 18 2.3. Моделі прийняття управлінських рішень 31 Розділ 3. Практична частина 3.1. Характеристика конкретного підприємства з інноваційним розвитком 36 3.2. Аналіз проблем підприємства з інноваційним розвитком 37 3.3. Рекомендації щодо вирішення проблем інноваційного розвитку Висновки 41 Література 43 Додатки 44

Висновок

Удосконалювання процесу прийняття управлінських рішень і відповідно підвищення якості прийнятих рішень досягається за рахунок використання наукового підходу, моделей і методів прийняття рішень.

Модель є представленням системи, чи ідеї об'єкта. Керівнику необхідно використовувати моделі через складність організацій, неможливості проводити експерименти в реальному світі, необхідності заглядати в майбутнє. Основні типи моделей: фізичні, аналогові і математичні (символічні).

Етапи побудови моделі такі: постановка задачі, визначення інформаційних обмежень, перевірка на вірогідність, реалізація висновків і відновлення моделі.

Загальними проблемами моделювання є недостовірні передумови, інформаційні обмеження, погане використання результатів і надмірні витрати.

Теорія ігор – це метод, використовуваний для оцінки впливу якої-небудь дії на конкурентів. Моделями теорії черг можна користатися у відповідності з попитом на них. Моделі керування запасами допомагають керівнику синхронізувати розміщення замовлень на ресурси й оптимізувати їхні обсяги, а також визначати оптимальне для складу кількість готової продукції. Моделі лінійного програмування дозволяють установити оптимальний спосіб розподілу дефіцитних ресурсів між конкуруючими потребами в них. Імітаційне моделювання – це використання пристрою, що імітує реальний світ. В економічному аналізі використовується ряд методів для визначення економічного становища чи організації виконання дії з економічної точки зору.

Метод платіжної матриці корисний, коли потрібно установити, яка альтернатива здатна внести найбільший вклад у досягнення цілей. Дерево рішень дозволяє представити проблему схематично і порівняти можливі альтернативи візуально. Цей метод необхідно використовувати стосовно до складних ситуацій, коли результат прийнятого рішення впливає на наступні.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?