Дипломна робота «Реформування діяльності підприємства УДППЗ "Укрпошта" на засадах маркетингової концепції», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 25.01.2010 08:32 · від wild cat · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 8 Розділ 1. Теоретичні аспекти маркетингу у діяльності поштового зв’язку 12 1.1. Сутність, принципи та функції маркетингу 12 1.2. Сучасні концепції розвитку маркетингу 19 1.3. Особливості маркетингової діяльності на підприємстві поштового зв’язку 30 Розділ 2. Аналіз маркетингової програми підприємства та фактори, що на неї впливають 39 2.1. Організаційно - економічна характеристика підприємства УДППЗ «Укрпошта» 39 2.2. Дослідження діючої маркетингової концепції на УДППЗ «Укрпошта» 47 2.3. Маркетингове дослідження попиту поштових послуг УДППЗ «Укрпошта» 51 Розділ 3. Реформування діяльності підприємства УДППЗ «Укрпошта» на засадах маркетингової концепції 73 3.1Обгрунтування доцільності впровадження концепції маркетингу на підприємстві УДППЗ «Укрпошта» 73 3.2. Методичні рекомендації з процесу реформування діяльності УДППЗ «Укрпошта» 75 3.3. Удосконалення маркетингової цінової політики на УДППЗ «Укрпошта» 83 Висновки 110 Список використаних джерел 112 Додаток А 118 Додаток Б 127

Висновок

1.Сучасне реформування розвитку поштової галузі передбачає вдосконалювання існуючих функцій і методів управління й спрямовано на збереження поштового ринку в умовах перехідного періоду до економіки ринкового господарювання. У даній дипломній роботі завдання проведення реформування в існуючій системі управління УДППЗ поштового зв'язку вирішено на основі використання концепції маркетингу, яка спрямована як на підвищення економічної ефективності виробника, так і на максимально можливе задоволення споживачів поштових послуг.

Відповідно до концепції маркетингу в поштовому зв'язку вирішенні базові завдання маркетингової діяльності поштових об'єктів (установ, підприємств, регіональних організацій).

2. Головним завданням маркетингової служби в установах поштового зв'язку є вивчення споживчого ринку. Комплексне вивчення поштового ринку включає кілька напрямків: дослідження попиту, вивчення послуг, вивчення споживачів.

Відповідно до запропонованої методології була розроблена програма комплексного дослідження стану поштового ринку у формі проведення соціологічного опитування споживачів.

Аналіз результатів анкетування клієнтури дозволив:

- виявити кон'юнктурні зміни на ринку поштових послуг за останні п'ять років, які свідчать про значне зниження попиту практично на всі види поштової продукції;

- обґрунтувати наявність двох основних сегментів споживчого ринку поштових послуг (населення й ділова сфера), диференційованих за рівнем платоспроможності, вимогам до параметрів споживчої цінності послуг й їхній номенклатурі;

- охарактеризувати ступінь задоволення споживачів запропонованими послугами поштового зв’язку ;

- установити тенденції й структурні зрушення в користуванні послугами пошти на перспективу;

- виявити необхідність і шляхи розвитку нових і розширення спектра додаткових поштових послуг;

- виявити фактори, що роблять вплив на попит та пропозицію послуг поштового зв'язку.

3. Для реалізації маркетингової концепції управління в поштовому зв'язку розроблені методичні рекомендації з реформування підприємства УДППЗ на засадах маркетингової концепції:

- обґрунтовані принципи організації й функціонування маркетингової служби поштових підприємств;

- запропонована схема взаємодії існуючих підрозділів УДППЗ із маркетинговою службою, яка на даному етапі діє як окремий функціональний механізм.

4. Для того, щоб відповідати запропонованої концепції маркетингу УДППЗ необхідно успішного реформувати маркетингову цінової політику.

Була запропонована методика по створенню ефективного комплексу ціноутворення в області поштових послуг з використанням методу рівноважного ціноутворення як найбільш об'єктивного в області тарифної діяльності поштових об'єктів. Зазначений метод відрізняється універсальністю, оскільки враховує ринкові параметри, що характеризують позиції й продавця й покупця, що відповідає вимогам концепції маркетингу, а також в застосуванні для тарифікації як традиційних, так і нових послуг поштового зв'язку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?