Курсова робота «Організація харчування та форми обслуговування туристів», 2008 рік

З предмету Туризм · додано 06.01.2010 20:26 · від wild cat · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Організація харчування туристів як теоретична проблема 1.1. Організація харчування в туристичному бізнесі 1.2. Типи підприємств харчування туристів 1.3. Методи і форми обслуговування туристів в закладах харчування Розділ 2. Особливості інфрастуруктури харчування туристів 2.1. Цілі діяльності і структура підприємства харчування туристів 2.2. Типологія підприємств харчування туристів 2.3. Технологічні елементи функціонування підприємств харчування Розділ 3. Рекомендації з організації харчування туристів на українських підприємствах харчування Висновки Перелік посилань

Висновок

Організація харчування туристів має підкорятися ряду узагальнених чинників:

– по-перше, харчування туристів структурно стосується служби розміщення (рецепції) і може поділятися на кілька різновидів – повний пансіон, напівпансіон тощо;

– по-друге, за формами організації харчування туристів можна виділити комплексне харчування, харчування за вибором, харчування за попереднім замовленням;

– по-третє, за ознаками обслуговування вирізняються обслуговування за допомогою офіціантів, самообслуговування, комбінований тип сервісу.

Ключовими закладами обслуговування туристів в процесі харчування є ресторани різних класів і типів, кав’ярні і бари, що можуть мати різне розташування, різні режим і специфіку роботи.

Методи надання послуг на підприємствах харчування туристів можуть мати форми «а ля карт», «а парт», «табльдот», шведський стіл.

До переліку послуг, що надаються споживачам всередині системи харчування туристів, належить також функціонування міні-барів в номерах, цілодобового обслуговування, обслуговування за замовленням у номерах, видача страв на виніс, швидке обслуговування тощо.

Основною метою підприємства харчування туристів є задоволення потреб людини в їжі. Додатковими цілями роботи підприємства харчування в цій сфері є сприяння спілкуванню, розвагам, вихованню людей.

В основних підрозділах підприємства харчування туристів готується і реалізується їжа.

Підрозділи супроводження (служби, відділи) функціонують в інтересах основних підрозділів, а також в інтересах всього підприємства харчування туристів у цілому.

Продукція, що її виробляє підприємство харчування туристів, може виражатися в двох формах: 1)власне продукт, 2) продукт, що піддається додатковій кулінарній обробці.

Ключовим результатом функціонування підприємства харчування є страва. Страва – це єдність харчових продуктів, що володіє кулінарною готовністю і може розбиватися на порції під час видачі її споживачу.

Основним документом підприємства харчування є меню, що виконує оцінну, аналітичну, стимулюючу функцію.

Розрахункове меню – це результат калькуляції ряду показників і коефіцієнтів, що відображають ефективність/неефективність роботи конкретного підприємства харчування туристів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?