Курсова робота «Конкурентне сільське господарство», 2009 рік

З предмету Політична економіка · додано 03.01.2010 14:36 · від Яків · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Конкуренція в сільському господарстві України 5 1.1. Економічна сутність конкуренції 5 1.2. Розвиток ринку агропродовольчої продукції України 8 Розділ 2. Аналіз розвитку агропромислової галузі в умовах конкуренції 12 2.1. Характеристика функціонування вітчизняного сільськогосподарського виробництва 12 2.2. Особливості формування програм державної підтримки сільського господарства України за умовами конкуренції 19 Розділ 3. Шляхи підвищення розвитку сільського господарства в умовах конкуренції 27 3.1. Напрями підвищення економічної ефективності виробництва сільськогосподарської продукції 27 3.2. Способи захисту інтересів національних виробників агропродовольчої продукції в умовах конкуренції в зв’язку зі вступом до СОТ 32 Висновки 40 Список використаної літератури 42

Висновок

Україна має значні можливості виробництва сільськогосподарської продукції. Уже нині агропромисловий комплекс входить до четвірки складових національної економіки на які припадає 70% товарного експорту країни. Проте в Україні існує проблема низького рівня конкурентоспроможності вітчизняної сільськогосподарської продукції на європейському продовольчому ринку.

Важливість та актуальність посилення конкурентоспроможності АПК України на європейському ринку пояснюється, серед інших, такими факторами, як:

1) підвищення цін на сільськогосподарську продукцію (40 % за 2007 р.) внаслідок загострення світової продовольчої кризи та збільшення виробництва й використання біологічного палива, що обумовлює збільшення потенційного попиту на вітчизняну продукцію;

2) зростання попиту в європейських країнах на органічну продукцію (вирощену без використання синтетичних хімікатів, гормонів росту, генетично модифікованих організмів (ГМО) та яка переробляється без використання консервантів, барвників, стабілізаторів), причому ціни на таку продукцію вищі на 20-50 %, а для її вирощення в країнах ЄС використовується лише 3,5 % загальних сільськогосподарських площ. Зважаючи на те, що в Україні вся вироблена сільськогосподарська продукція є органічною, вітчизняні агропідприємства є потенційними експортерами цієї продукції на ринки країн ЄС;

3) лише 20 % виробленої в Україні аграрної продукції споживається в межах держави, а решту 80 % можна експортувати;

4) експорт сільськогосподарської продукції становить 21 % усього експорту України до країн ЄС, причому країни ЄС є найбільшим імпортером сільськогосподарської продукції у світі.

Що стосується України, то підтримка сільськогосподарських товаровиробників на сьогодні в Україні в умовах СОТ проводиться відповідно до цільових програм і обсягів їх фінансування.

Разом з тим система державних субсидій сільського господарства України потребує вдосконалення за обсягами і напрямами підтримки. Так, у міру зростання економіки і відповідно можливостей державного бюджету зростуть можливості підтримки заходів “зеленої скриньки”.

Членство в СОТ стратегічно вигідне Україні як державі із значним експортним потенціалом у сільському господарстві. Лібералізація режиму доступу вітчизняних експортерів до зовнішніх ринків стане чинником прискорення структурних реформ в аграрному секторі, що у кінцевому рахунку сприятиме зростанню конкурентоспроможності національних виробників.

Отже, потрібно вивчити всі можливості, завдяки яким вітчизняний сільгоспвиробник зазнає якнайменше втрат в системі СОТ. Для досягнення цієї мети необхідним є аналіз стану виконання вимог СОТ щодо сільського господарства у таких сферах як внутрішня підтримка і доступ до ринків.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення