Курсова робота «Економіко-статистичні методи дослідження в аналізі економічних явищ і процесів», 2009 рік

З предмету Статистика · додано 02.01.2010 15:41 · від Вика · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 Розділ. 1. Групування статистичних даних та обчислення статистичних показників 7 1.1. Практичне застосування методики проведення статистичних групувань 7 1.2. Вивчення залежності на основі статистичних групувань 10 Розділ 2. Аналіз рядів динаміки 19 Розділ 3. Індексний аналіз 50 Розділ 4. Кореляційно-регресійний аналіз 20 Розділ 5. Визначення тенденції розвитку та прогнозування 20 Висновок 66 Список використаних джерел 69

Висновок

В даній курсовій роботі булла поставлена мета освоєння практичних навичок

обробки статистичної інформації.

Я навчилася практично застосовувати методику проведення статистичних групувань, складати на їх основі статистичні таблиці і вивчати залежність.

В курсовій роботі було проаналізовано ряди динаміки і визначення тенденції розвитку динамічного ряду. За допомогою цього аналізу ряд динаміки перевіряється на наявність тренда і дає можливість визначити аналітичну залежність.

Також було проведено індексний аналіз. За допомогою індексів були визначені зміни рівнів цін на окремі товарні групи, розраховані індивідуальні індекси цін і фізичного обсягу.

Основним завданням кореляційно-регресійного методу, на мою думку, є аналіз статистичних даних для виявлення математичної залежності між досліджуваними ознаками і встановлення за допомогою коефіцієнта кореляції порівняльної оцінки щільності взаємозв’язку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?