Курсова робота «Поняття та ознаки злочину», 2006 рік

З предмету Право · додано 07.12.2006 16:12 · від Сергей · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1. Поняття злочину. 2. Ознаки злочину. 3. Відмінність злочинів від інших правопорушень. 4. Класифікація злочинів. Висновок. Список нормативних матеріалів та використаної літератури.

Висновок

Одним із найважливіших завдань в Україні на сьогодні є будівництво правової, соціальної, демократичної держави, головними принципами якої повинні бути верховенство закону та дотримання прав і свобод людини.

Події останніх років, корінні зміни у політичному, економічному та соціальному житті України, обумовили переоцінку пріоритетів та цінностей у нашому суспільстві. На перший план висуваються такі цінності як людина, її права і свободи.

Відповідно до статті 62 Конституції України “Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.”

Кримінальний кодекс, який побудовано на Конституції України, в повному обсязі відображає основополагаючі принципи притягнення до кримінальної відповідальності, які закладені в Основному законі. “Однією з умов прийняття законного та обгрунтованого судового рішення є неухильне дотримання судом встановлених законом вимог до його форми й змісту.” А для класифікації суспільно небезпечних діянь, заборонених кримінальним законом, а також при призначенні покарання, звільненні від кримінальної відповідальності, звільненні від покарання, визначенні давності і таке інше виняткове значення має поняття та зміст терміна “злочин”, його правильне трактування, яке було розглянуте в даній курсовій роботі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали