Суть понять "управління" та "менеджмент"

1 грн Вартість завантаження
Визначення досліджене авторами:

Гірняк О.М., Лазановський П.П. дане питання висвітлює так:

Поряд із поняттям "управління" сьогодні в наш словниковий запас увійшов термін "менеджмент". І це не випадковість, а закономірність, яка обумовлена орієнтацією нашої економіки на ринкові методи господарювання, що давно вже діють у більшості розвинутих держав світу. Вивчення досвіду цих держав показує, що своїми досягненнями вони багато в чому завдячують системі управління виробництвом. Очевидно, що діючі там схеми управління підприємствами, організаціями, які, власне, й привели до успіху економіку цих країн, не могли не зацікавити наших учених та практиків. Досліджуючи ці схеми з метою набуття власного досвіду, вони виявили, що обійтися без менеджменту тут не можливо. Це і є головною причиною того, що слово іноземного походження "менеджмент" потрапило до нашого лексикону сьогодні й, напевно, назавжди.

Ви бачите тільки частину тексту. Для доступу до повної версії необхідно придбати доступ, або авторизуватись якщо доступ уже придбано.
Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 1 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення