Реферат «Товарознавча оцінка спученого перлітового піску», 2008 рік

З предмету Товарознавство · додано 28.12.2009 15:49 · від Анна · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Вимоги до сировини 4 2. Особливості технологічного процесу отримання заповнювача 6 3. Вимоги до готової продукції 12 4. Галузі застосування готової продукції 13 Висновок 15 Список використаної літератури 16

Висновок

Спучений перлітовий пісок використовується в будівництві, через низьку теплопровідність (1,047 ватт/мок), низьку насипну щільність, від 50 до 150 кг/м3. Крім того, він вогнестійкий, не втрачає експлуатаційні властивості при температурах від -200 до +9000С; перліт не токсичний, не схильний до цвілі, не розчинний у воді.

Шар штукатурки з зв’яжуючим цементом або гіпсом завтовшки 3 см, на перлитовій основі, по своїх теплоізоляційних властивостях рівноцінний 15 см цегляної кладки.

У сільському господарстві, при застосуванні у важкому грунті, перлит робить її рихлою, повітропроникною, зберігає стабільний температурний режим, акумулює живильні речовини.

Така широка область використання спученого перліту свідчить про його високі фізико-технічні властивості.

Перлітова ізоляція у вигляді основи під підлоги може використовуватися для "плаваючої" бетонної підлоги, асфальтованої підлоги і "плаваючої" дощатої підлоги. Це особливо зручно, коли потрібно вирівняти підлогу і значно підвищити звукоізоляцію між поверхами, між підлогою і стінами і ізолювати системи трубопроводів.

Основним недоліком спученого перлітового піску, який отримують за рядовими технологіями, є його велике водопоглинання та мала міцність.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?