Реферат «Становлення і розвиток вищих навчальних закладів», 2009 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 25.12.2009 17:23 · від amalika · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Витоки й основні віхи становлення освіти й вищої школи у світі і в Україні 4 2. Особливості розвитку вищих навчальних закладів України в XX — на початку XXI століття 10 3. Характеристика вищої освіти України початку третього тисячоліття 16 Висновки 24 Список використаних джерел 25

Висновок

Короткий екскурс в історію розвитку освіти і культури в Україні свідчить, що кінець XVIII і все XIX ст. позначилися активним становленням і розвитком наукових і освітніх закладів вищого рівня, які стали центром розвою культури і науки в різних регіонах держави. Ними були створені надійні підвалини для нових поступів у царині освіти, науки та культури у XX ст.

Дослідження етапів становлення системи вищої освіти України сприяє, з одного боку, формуванню національної свідомості, з іншого – дає ключ до прогнозування наслідків тих заходів, що провадяться в системі вищої освіти на сучасному етапі.

Кожен народ у своєму історичному розвитку впродовж багатьох століть створював і акумулював свій головний капітал — морально-духовні цінності як основу формування культури. Але культура певного народу — не автономне утворення. Вона постає й розвивається як частина загальнолюдської культури. Національна культура в широкому розумінні формується у тісному взаємозв´язку з культурами інших народів.

Українська вища школа пройшла складний і неоднозначний шлях розвитку і зайняла передові позиції в європейському і світовому освітньому просторі. Якість діяльності, мережа і структура вищих навчальних закладів в Україні дають підстави для впевненості у відтворенні інтелектуального багатства нації і забезпеченні успішності соціально-економічного розвитку Української держави.

Система освіти України, зокрема вища школа, є невід´ємною складовою і важливим чинником соціально-економічного й культурного розвою української держави. Вона зорієнтована на задоволення інтересів і потреб людини й покликана плекати найцінніший скарб нації — інтелект, культуру, моральність і духовність.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?