Курсова робота «Історія розвитку та місце економіки Італії в світовому господарстві та ЄС», 2009 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 25.12.2009 12:01 · від Julie · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Історія розвитку Італії 5 1.1. Роль Італії у Другій світовій війні 8 1.2. Італійське "економічне диво". Політичний розвиток 10 Розділ 2. Економіка Італії в світовому господарстві 14 2.1. Світове господарство - глобальна географічна система та економіко-географічний вимір 18 2.2. Сфера послуг 20 Розділ 3. Місце економіки Ітлії в ЄС 28 3.1. Участь Італії у зовнішній торгівлі ЄС 31 3.2. Італійський тупик 34 3.3. Італія: iз голови ЄС у міжнародні посередники 39 Висновки 46 Список використаних джерел 47 Додатки 50

Висновок

Італія – високорозвинена індустріально-аграрна країна, яка за обсягом промислового виробництва на межі ХХ-ХХІ ст. входить у число 10 найбільш розвинених країн світу.

Основні галузі промисловості: машинобудівна, текстильна і швейна, залізо- і сталеливарна, хімічна, харчова, моторобудівна, туризм. Найважливіший сектор економіки Італії – обробна промисловість. Транспорт – залізничний, автомобільний, морський, повітряний. Гол. морські порти: Генуя, Трієст, Венеція, Неаполь. Повітряний транспорт є важливим засобом пересування на території Апеннінського п-ова, для зв'язку з островами. Нарівні з великими міжнародними аеропортами в Римі, Мілані і Неаполі існує багато невеликих аеропортів на материку і островах. Головна авіакомпанія Італії – “АльІталія”.

Історія Італії простежується протягом більш ніж двох тисячоліть. Сліди міського поселення на місці Риму датуються серединою 8 сторіччя до нової ери, з цієї миті життя в ньому ніколи не припинялось, за що його називають Вічним містом. До середини 3 ст. до н. е. римляни підкорили всю територію Італії. Підкорені племена - італіки з часом почали говорити їхньою мовою і ввійшли в історію разом зі своїми завойовниками як давні римляни. В усіх завойованих землях, у тому числі в Європі, Малій Азії та Північній Африці, римляни засновували міста. Залишки цих володінь й сьогодні можна побачити в колишніх римських володіннях.

Назва «Італія» спершу стосувалася лише невеликої області на півдні півострова. Пізніше вона охопила значні території, розташовані на півночі.

Італія - парламентська республіка. Главою держави є президент, строк повноважень якого - 7 років. Законодавчі функції має парламент, що складається Сенату і Палати депутатів. Рада Міністрів має виконавчі функції, голову її при значає президент.

Об’єкт дослідження є країна західної європи – Італія.

Предметом дослідження є історичний розвиток Італії та її економічне положення в світовому господарстві та ЄС.

Метою роботи є розглянути та проаналізувати розвиток Італії, її подальше існування, а також місце і роль в європейському союзі та світовому господарстві.

Мета вивчає завдання роботи:

• дослідити історичний розвиток Італії;

• розкрити місце і роль в ЄС;

• показати місце економіки в світовому господарстві;

• проаналізувати сучасний стан Італії.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?