Дипломна робота «Моделювання атомної структури аморфних металів за допомогою кореляційних функцій пористого середовища», 2009 рік

З предмету Техніка, технології · додано 24.12.2009 23:59 · від Prime · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Про сучасний стан експериментальних досліджень 5 РОЗДІЛ 1. Рівняння Орнштайна-Церніке для рівноважних рідких ізотропних сумішей 15 1.1. Рівняння Орнштайна-Церніке для багатокомпонентних систем 15 1.2. Рівняння Орнштайна-Церніке полідисперсного середовища 17 1.3. Рівняння Орнштайна-Церніке для розчину дискретних компонент у полідисперсній рідині 21 РОЗДІЛ 2. Рівняння Орнштайна-Церніке для нерівноважних рідких сумішей з замороженими компонентами 26 2.1. Репліки рівняння Орнштайна-Церніке системи з заморженою компонентною 26 2.2. Наближення Маддена-Гландта для блокованої частини 27 2.3. Рідина у полідисперсній матриці 28 РОЗДІЛ 3. Кореляційні функції металічного скла 30 3.1. Узагальнення рівнянь Орнштайна-Церніке 30 3.2. Перехід металічна рідина-скло 31 Висновки 33 Список літератури 34 ДОДАТОК 1. Охорона праці та безпека життєдіяльності 35

Висновок

1.Отримано узагальнене матричне рівняння для кореляційних функцій, що складається з рівноважної та замороженої підсистем, які складають у свою чергу із дискретних та полідисперсних підкомпонент.

2.На основі теорії Орнштайна-Церніке для розчину рівноважної рідини у замороженому середовищі (в даному випадку полідисперсні сферичні пори) запропоновано метод математичного дослідження структурних змін, що відбуваються у розплаві підчас аморфізації.

3.На основі узагальненого матричного рівняння розроблено схему автоматизації математичного дослідження.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?