Механізм банкрутства підприємства

1 грн Вартість завантаження
Визначення досліджене авторами:

Петрович Й.М., Кіт А.Ф., Кулішов В.В. дане питання висвітлює так:

Реалії нашої дійсності свідчать про те, що в умовах нестабільної економіки, грошового дефіциту, цінової політики, законодавства, що змінюється досить часто, багато підприємств стають неплатоспроможними і не можуть себе захистити. Часто такі господарюючі суб’єкти стають банкрутами. Зарубіжний досвід розв’язання проблем неплатоспроможності підприємств і регламентації процедур їх банкрутства нараховує сотні років. Починаючи із середніх віків, в Європі видається велика кількість законодавчих актів із цих питань. І на сьогодні у країнах з розвинутою ринкової економікою держава активно втручається в регулювання цих проблем.

У світовій практиці законодавство про банкрутство розвивалося за двома відмінними напрямками, в основі яких лежать британська та американська моделі.

Ви бачите тільки частину тексту. Для доступу до повної версії необхідно придбати доступ, або авторизуватись якщо доступ уже придбано.
Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 1 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення