Курсова робота «Державні та суспільні фонди цільового призначення», 2009 рік

З предмету Фінанси · додано 25.01.2010 09:46 · від licuk_flem · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ i. Теоретична частина 1. Поняття та склад цільових фондів 1.1. Загальна характеристика цільових фондів 5 1.2. Соціально-економічна роль фондів цільового призначення 7 2. Державні фонди ціьового призначення 2.1. Пенсійний фонд України 9 2.2. Фонд соціального страхування України 12 2.3. Фонд сприяння зайнятості населення України. 16 2.4. Фонд соціального захисту інвалідів. 18 3.суспільні фонди цільового призначення 3.1. Товариство Червоного Христа України 21 3.2. Суспільні фонди споживання 23 Розділ ii. Практична частина 2.1. Видатки бюджету м. Луцьк на 2009р. 27 Пояснювальна записка 31 Висновки 46 Список використаних джерел 48

Висновок

Взагалі, тема формування та використання цільових фондів є дуже актуальною, адже розподіл отриманих коштів і визначає яке першечергове завдання ставить країна на поточний період. Буде це період покращення соціального стану в країні чи період направлений на майбутню економічну досконалість держави? Треба дуже уважно аналізувати отриману за останні роки інформацію і на її базі робити висновки: що потребує більшого залучення коштів, а на що можна зробити меньшу акцентовану увагу. Цей процес дуже важкий, треба брати до уваги багато різних речей; а іноді можуть виникати ні ким не спрогнозованні ситуаціі, які потребують негайного вирішення (війна, катастрофа, стихійне лихо тощо).

Звісно це має велике значення і для нашої країни. У перші роки незалежності ми отримали майже всі економічні негаразди, які можуть бути: це і катастрофічна інфляція, і девальвація курсу національної валюти, і пов’язане з цим зростання внутрішнього і зовнішнього боргу. І виною всіх цих негараздів можна показати лише одне – недбале та невміле керівництво над процесом формування та використання фінансових ресурсів. Політики та економісти тих часів не мали головного у своєму активі – необхідної економічно-аналітичної інформації за минулі роки (саме для Незалежної України, для її специфіки у розвитку та економічній структурі). А спроби налагодити економіку та фінансову діяльність країни призводили лише до погіршення життєвої ситуації громадян України.

Зараз в останні декілька років можна спостерігати картину реального під’йому нашої держави. Починає підійматися з занепаду економіка, росте показник ВВП, тримається стабільним курс національної грошової одиниці по відношенню до провідних світових валют, рівень інфляції не виходить з запланованих рамків, тим самим підіймаючи реальні доходи громадян. Однією з головних речей за рахунок чого було досягнуто таких результатів – це зроблені правильні висновки з минулих негараздів та детальний аналіз причин виникнення тих несприятливих економічних та соціальних явищ. Звісно не треба радіти передчасно за такі оптимістичні показники економічного зросту в Україні (ми знаємо багато прикладів занепаду дуже сильних країн, після під’йомів і становлення ситуацій, де нібито вже все було гаразд), однак якщо і надалі буде триматися такий курс ведення економічної та фінансової діяльності в нашій державі, то вже дуже скоро ми справді зможемо називатися “європейською країною ” і увійти до еліти світових економічно-розвинутих держав, де з нами буде рахуватися кожен.

Виконуючи другий розділ, ми навчилися розподіляти видатки бюджету по розділах та підрозділах шляхом порівняння базових показників бюджету з фактичними.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Загальна побудова обліку зборів на соціальне страхування — Сопко В.В.