Санація підприємства: основні положення та механізм реабілітації підприємств

1 грн Вартість завантаження
Визначення досліджене авторами: Т.В. Пепа, В.О. Федорова, А.Б. Кондрашихін, О.В. Андрєєва · Семенов Г.А., Панкова М.О., Семенов А.Г. · Шваб Л.І.

Петрович Й.М., Кіт А.Ф., Кулішов В.В. дане питання висвітлює так:

На сьогоднішній день більшість вітчизняних підприємств працюють збитково і надалі спостерігається стійка тенденція до збільшення кількості фінансово неспроможних підприємств.

Для ефективного реагування на ці загрозливі тенденції необхідно формувати систему заходів щодо оздоровлення підприємств, виходу їх із фінансової кризи на основі концепції інституту неспроможності, процедури якого передбачають проведення санації.

За останні роки в Україні є реальні спроби створити правову і методологічну базу для проведення санації підприємств. Логічним проявом даного процесу стало "Положення про порядок проведення санації державних підприємств", затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.1994 p., а також постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку проведення досудової санації державних підприємств" № 515 від 17.03.2000 р.

Ви бачите тільки частину тексту. Для доступу до повної версії необхідно придбати доступ, або авторизуватись якщо доступ уже придбано.
Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 1 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення