Курсова робота «Статистика виробничих потужностей», 2007 рік

З предмету Статистика · додано 21.12.2009 17:23 · від licuk_flem · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ I. Теоретична частина 5 1.1. Виробнича потужність: 5 1.1.2. Підприємств промисловісті 8 1.1.3. Сільського господарства 10 1.2. Одиниці виміру виробничої потужності 12 1.4. Напрями підвищення ефективності використання виробничої потужності підприємства 21 РОЗДІЛ II. Практична частина 25 Висновки 42 Список використаних джерел 43

Висновок

Виробничу потужність мають підприємства і їх підрозділи, вона характеризує їх потенційні можливості виготовляти максимальну кількість продукції на певний момент часу при досягнутому рівні освоєння техніки і технології працюючими. Наведені фактори, які впливають на величину і використання виробничих потужностей є важливим інструментом організації їх нарощування і використання з метою забезпечення вирішення поточних і ефективних завдань, пов'язаних з випуском продукції, яка користується попитом у споживачів.

Вимірюється виробнича потужність у тих же одиницях, що й вироблена продукція. На підприємствах з багатономенклатурним виробництвом для розрахунку потужності використовуються вартісні показники

Ефективне використання виробничих потужностей діючих підприємств може бути досягнуто шляхом використання наявних резервів, пов'язаних з регулюванням пропорцій величини їх пропускної спроможності. Використання цих резервів дає змогу домогтися значного збільшення випуску продукції діючими підприємствами при значній економії матеріальних і фінансових ресурсів.

Розвиток економіки України на сучасному етапі і в найближчій перспективі зумовлює необхідність вдосконалення організації інтенсивного використання виробничих потужностей діючих підприємств.

Організація інтенсивного використання наявних виробничих потужностей - важливий фактор економічного зростання, який не тільки підвищує ефективність потужних ресурсів, що застосовуються, але і сприяє збільшенню випуску продукції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?