Сутнісна характеристика економічної безпеки підприємства

1 грн Вартість завантаження
Визначення досліджене авторами: Шваб Л.І.

Петрович Й.М., Кіт А.Ф., Кулішов В.В. дане питання висвітлює так:

Ринкові відносини суттєво ускладнюють умови господарювання і посилюють конкурентну боротьбу між господарюючими суб’єктами, що може погіршувати їхній економічний стан і як наслідок — призводити до банкрутства. Тому завжди актуальним завданням в ринкових умовах господарювання є забезпечення економічної безпеки національних підприємств.

На сучасному етапі господарювання пріоритет на рівні підприємств в Україні віддається антикризовому управлінню. В той же час економічна безпека підприємства, яка покликана запобігати (передбачати, прогнозувати) кризовому стану витіснена на узбіччя в структурі заходів, пов’язаних з економічною діяльністю суб’єктів господарювання. Це зумовлено цілим рядом об’єктивних і суб’єктивних факторів. Серед об’єктивних факторів, насамперед, слід назвати їхню сукупність, яка стосується розробки теоретичних основ забезпечення економічної безпеки підприємства. Мова йде про ґрунтовне вивчення і визначення сутності економічної безпеки підприємства, обґрунтування складу її функціональних складових, розроблення і узагальнення класифікаційних ознак і джерел загроз економічній безпеці підприємства, визначення способів і методів кількісної оцінки економічної безпеки підприємства та ін.

Ви бачите тільки частину тексту. Для доступу до повної версії необхідно придбати доступ, або авторизуватись якщо доступ уже придбано.
Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 1 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення