Характеристика інструментів фондового ринку

1 грн Вартість завантаження
Визначення досліджене авторами:

Петрович Й.М., Кіт А.Ф., Кулішов В.В. дане питання висвітлює так:

В Законі України "Про цінні папери і фондову біржу" подається визначення цінних паперів як грошових документів, що засвідчують право володіння або відносини позики, визначають відносини між: особою, яка їх випустила, та їх власником і передбачають, як правило, виплату доходу у вигляді дивідендів або процентів, а також можливість передачі грошових прав, які випливають з цих документів іншим особам.

Цінні папери можуть бути іменними або на пред’явника. Іменні цінні папери, за винятком деяких випадків, передаються шляхом повного індосаменту, тобто, передавальним записом, який засвідчує перехід права на цінний папір до іншої особи. Цінні папери на пред’явника обертаються вільно. Крім перелічених вище в практиці господарювання використовуються так звані ордерні цінні папери, суб’єктом прав на які може бути особа, яка вказана в цьому папері, або інша уповноважена особа, призначена розпорядженням суб’єкта, який названий в папері.

Ви бачите тільки частину тексту. Для доступу до повної версії необхідно придбати доступ, або авторизуватись якщо доступ уже придбано.
Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 1 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення