Зовнішні джерела інвестиційних ресурсів

1 грн Вартість завантаження
Визначення досліджене авторами:

Петрович Й.М., Кіт А.Ф., Кулішов В.В. дане питання висвітлює так:

В економічно розвинутих країнах фондовий ринок є визначним джерелом інвестиційних ресурсів. У важливості і широких можливостях освоєння механізму фондового ринку в практиці господарської діяльності нікого не потрібно переконувати. Фондовий ринок потрібно розглядати як сегмент фінансового ринку, а тому для повнішого розуміння проаналізуємо зміст поняття "фінансовий ринок".

Фінансовий ринок це механізм регулювання відповідних правових і економічних взаємовідносин між, з одного боку, підприємствами, організаціями, іншими структурами, які відчувають потребу в фінансових ресурсах для свого розвитку, та, з іншого боку, організаціями і громадянами, які можуть надати ці ресурси на певних визначених умовах. Об’єктивною передумовою існування фондового ринку є перевищення щорічних валових доходів сімейних господарств, деяких суб’єктів підприємницької діяльності над величиною їх щорічних валових витрат, тобто існування заощаджень.

Ви бачите тільки частину тексту. Для доступу до повної версії необхідно придбати доступ, або авторизуватись якщо доступ уже придбано.
Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 1 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення