Курсова робота «Економіка України та Кривого Рогу в перехідний період», 2007 рік

З предмету Економіка · додано 20.12.2009 14:14 · від Макс · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Розпад планової економіки СРСР та його наслідки 1.1. Адміністративно-командна система та її характеристика 1.2. Регресивна перехідна економіка України в 90-х роках ХХ століття Розділ 2. Реформування соціально-економічної системи України - перехід від економічної залежності до ринкової економіки 2.1. Трансформація економіки України 2.2. Проблеми перехідної економіки в Україні Розділ 3. Кривбас кінця ХХ - початку ХХІ століть: риси новоїекономіки та радикальних трансформацій 3.1. Кривбас - унікальний залізорудний басейн 3.2. Реформування економіки Кривбасу в перші роки незалежності 3.3. Роль управлінської еліти у вирішенні соціально-економічних проблем Кривбасу 3.4. Зовнішньоекономічний розвиток Кривбасу та інвестиційна політика щодо нього 3.5. Використання трудового потенціалу на гірничо - металургійних підприємствах Кривбасу в перше десятиліття реформ (1990-2000рр). 3.6. Сучасний розвиток Криворізького регіону 3.7. Сучасний стан та перспективи розвитку ВАТ "Міттал Стіл Кривий Ріг" Висновок Список літератури

Висновок

Економічні і соціальні успіхи ринкових країн дають змогу визначити масштаби економічних перетворень, перед необхідністю яких опинилася Україна. Цих успіхів було досягнуто завдяки подоланню фінансового хаосу, бюджетного дефіциту, поверненню боргів іноземним кредиторам, приборканню високої інфляції; створенню економічних та правових інституцій, які забезпечили умови для належного функціонування ринкової економіки; трансформації економічної структури й переорієнтуванню її на виробництво споживчих товарів і послуг. Крім цих завдань, Україні необхідно розв’язати проблему переведення значної частини промисловості на випуск нових технологій. Високі темпи таких перетворень здебільшого пов’язані з розвитком політичної та економічної демократії, яка забезпечує дотримання природних прав і свобод людини на вільне волевиявлення, підприємливість та виробничу ініціативу. Демократизація значною мірою сприяє динамічності економіки, оптимізації її структури, стабільності і збалансованості суспільства загалом.

Отже, проаналізувавши особливості перехідного періоду, можна зробити висновок, що, незважаючи на існуючі проблеми, Україна досить успішно виконує поставлені завдання. Це є передумовою для якнайшвидшого виходу з даного етапу розвитку і переходу до якісно нової цивілізованої держави.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?