Курсова робота «Проектування БД для рішення задачі з обліку акціонерів акціонерного товариства», 2005 рік

З предмету Комп'ютери · додано 05.12.2006 13:24 · від anng · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Анотація. Реферат. Вступ. Розділ І. Дослідження предметної області 1.1. Характеристика функціональної структури предметної області 1.2. Опис вхідних повідомлень. 1.3. Опис вихідних повідомлень. 1.4. Опис основних процедур перетворення даних. Розділ ІІ. Розробка інфологічної моделі Розділ ІII. Проектування даталогічної моделі Розділ IV. Проектування та реалізація БД на фізичному рівні. Висновки. Список використаної літератури. Додатки.

Висновок

Результатом написання та практичного виконання курсової роботи є розробка, проектування та реалізація роботи БД “Для рішення задачі з обліку акціонерів акціонерного товариства”, що передбачає автоматизацію обліку акціонерів та нарахування їм дивідендів та дає змогу отримати необхідний звіт.

Таким чином реалізована база даних є оптимальною для використання в акціонерних товариствах, проте враховуючи особливості предметної області, існує можливість постійного подальшого вдосконалення бази даних, розширення її додатковими сервісними функціями та можливостями.

Проте, незважаючи на це, програма може бути в подальшому застосована для функціонування в акціонерному товаристві або пристосована до його умов шляхом локальної адаптації реалізованої БД до тих чи інших особливостей мережі, обліку, звітності і т.д.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення