Реферат «Культура Давньої Русі», 2009 рік

З предмету Історія · додано 17.12.2009 11:19 · від татарин · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Політична могутність Сільське господарство і промисли Торгівля Культура Давньої Русі. Фольклор Література Школи. Бібліотеки Архітектура. Образотворче мистецтво Прикладне мистецтво Навала орд Батия на Русь Політичний устрій Висновки Список використаних джерел

Висновок

Механізм політичної влади Давньоруської держави характеризується не тільки співпрацею, а й суперництвом і протистоянням його елементів, що, безумовно, надавало динаміки суспільному розвитку. Проте на відміну від князя боярська рада і віче не стали постійними органами влади з чітко окресленими функціями.

Високий рівень економічного розвитку і військова міць Давньоруської держави сприяли великому міжнародному авторитету. Високопродуктивними були землеробство і скотарство, ремесла і промисли, а енергійні й багаті руські купці були відомі мало не в усьому тогочасному світі. Руські люди створили багату духовну й матеріальну культуру. Билини й історичні перекази, дружинні пісні й легенди, літописи, твори агіографії й світської літератури, величні собори давніх міст, мозаїки і фрески храмів, книжкові мініатюри й ікони — цей перелік невмирущих культурних досягнень давньоруського народу можна продовжувати безкінечно.

Руський народ зумів вистояти й відродити життя після страшної навали орд Батия, яка завдала непоправної шкоди Русі. Перестала існувати держава, загинули сотні тисяч людей, у вогні пожеж були знищені міста і села, палаци і храми, книги й ікони. Традиції Київської Русі виявилися настільки живучими й міцними, що дійшли до наших днів, здобувши нове життя в матеріальній і духовній культурі українців.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?