Курсова робота «Рента та рентні відносини в Україні», 2009 рік

З предмету Політична економіка · додано 16.12.2009 01:28 · від dmtr · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Економічна сутність ренти і рентних відносин 2. Види земельної ренти, механізм її формування та вилучення 3. Рентні відносини в Україні в умовах сучасного економічного розвитку Висновки Список літератури 33. стор

Висновок

Метою моєї курсової роботи було розкриття поняття ренти, рентних відносин і стану рентних відносин в Україні в умовах сучасного економічного розвитку.

Ми визначили, що в основі сучасного концептуального підходу до визначення ренти міститься неокласичний напрям.

Як ми з'ясували, виникнення земельної ренти зумовлено особливостями землі як економічного ресурсу і пов'язаними з ним відносинами землекористування, що виникають між землевласником і землекористувачем.

Отже, всі рентні відносини розподіляються між державою, земельними власниками й тими, хто користується землею ( фермери, селянську господарства, селянські спілки, кооперативи тощо). Методи, форма, частка розподілу визначаються пануючими відносинами власності в аграрному секторі.

Рента є практичним вираженням земельних відносин. Від неї залежить формування орендної плати, а також ціни на землю.

Досліджено основні види ренти: абсолютну, диференціальну і монопольну. Розкрито поняття економічної ренти і ренти в не аграрних сферах.

Можемо зробити висновок, що рента і рентні відносини – одні з фундаментальних в економіці, адже вони мають відношення до такого незамінного і невідновного ресурсу як земля.

Проблематика рентних відносин не повинна залишатися поза увагою сучасних українських економістів, але, нажаль, саме цю ситуацію ми спостерігаємо на сучасному етапі. Так як максимальне використання ренти як національного надбання на користь усього суспільства набуває важливого значення, особлива увага має бути приділена реформуванню і модернізації рентної політики в Україні.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?