Курсова робота «Аналіз витрат, доходів та фінансових результатів банківської установи на прикладі ВАТ «Ощадний банк України», 2008 рік

З предмету Банківська справа · додано 13.12.2009 09:39 · від Юлія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Економічна сутність та порядок формування фінансових результатів банківської установи 4 2.Економіко-організаційна характеристика ВАТ «Ощадний банк України 10 3.Структурно-економічний аналіз доходів, витрат та фінансових результатів 14 4.Параметричний аналіз та оцінка ефективності діяльності банку 19 5.Шляхи вдосконалення 24 Висновки 25 Список використаної літератури 27 Додатки 28

Висновок

Значення аналізу фінансових результатів діяльності банку полягає в тому, що його результати дозволяють керівництву банку сформувати відповідну диверсифікаційну політику надання послуг, виявити «вузькі місця», розробити рекомендації щодо їх усунення. Однак необхідність цього аналізу викликається значенням прибутку не тільки для банку, а і для всіх учасників економічного процесу.

Державний ощадний банк України - один з найбільших банків нашої країни. Мережа його підрозділів складає 25 регіональних управлінь, 441 відділення та 7416 філій, охоплюючи всі куточки країни. Банк пропонує різноманітні банківські продукти і послуги (понад 200 видів), що надаються фізичним та юридичним особам відповідно до їх потреб. Ним виконуються операції в національній та іноземних валютах, здійснюється кредитування громадян, малого і середнього бізнесу, впроваджуються прогресивні форми розрахунково-касового обслуговування населення.

Проаналізувавши дані таблиці можна зробити висновок, що у період 2005 – 2007 рр. було збільшення доходів банку за рахунок збільшення процентних доходів і результатів від комісійних доходів, а також збільшення витрат банку за рахунок збільшення банківських витрат і небанківських видатків. Постатейний аналіз витрат банку показав зростання процентних і комісійних витрат. Змінилася також і структура доходів: протягом 2005 – 2007 рр. вони збільшувалися. Інші показники протягом цих років зменшувались.

Протягом 2005-2007 рр. спостерігається поступове зниження двох показників, а саме ЧС та КІОД/ЗА. Інші два показники (ЧПМ та КЧОД/ЗА) протягом 2005-2006 рр. збільшувалися, а протягом 2006-2007 рр. зменшилися. Дані свідчать про те, що банк працює неефективно, витрати на утримання працівників банку не окуповуються.

Для підвищення фінансової стійкості банку важливе значення має зростання його доходів, а як наслідок - і прибутковості банку, що є одним із основних, джерел поповнення власного капіталу банку.

Збільшення надійності банку залежить від того, у який спосіб диверсифікована структура напрямів його доходів. Банкам рекомендується розширювати спектр платних послуг клієнтам - брокерські, довірчі, надання консультативної допомоги тощо. Створюючи дохід від надання послуг, комерційні банки значно збільшують свій прибуток. Але стійка тенденція до значних темпів зростання таких доходів може свідчити про погіршення управління активними операціями банку або кон'юнктури кредитного ринку. Крім того, може мати місце недоцільно високе зростання непроцентних витрат на обслуговування клієнтів. Тому ступінь використання комерційним банком нетрадиційних джерел отримання доходів показує аналіз непроцентних доходів, який здійснюється за допомогою структурно-динамічних таблиць.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення