Курсова робота «Мікро та макроекономічний аналіз в процесі маркетингового дослідження ринку», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 12.12.2009 13:34 · від Олюнчик · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Суть, організація, напрямки і структура процесу маркетингових досліджень 1.1. Призначення і суть маркетингових досліджень 5 1.2. Основні напрямки та етапи маркетингових досліджень. 8 1.3. Маркетингові дослідження споживачів та загального стану ринку 13 РОЗДІЛ 2. Маркетингове середовище 2.1. Сутність і структура маркетингового середовища підприємства 20 2.2. Аналіз факторів макросередовища та мікросередовища АТ «Волиньхолдинг 22 2.3. SWOT-аналіз діяльності АО «Волиньхолдинг» на ринку м. Києва 35 РОЗДІЛ 3. Аналіз стратегій ВАТ « Волинь холдинг» 3.1. Продуктова стратегія 40 3.2. Цінова стратегія 43 3.3. Розповсюдження та просування товару 47 Висновки 54 Список використаних джерел 56

Висновок

Зростаюча конкуренція та бажання АТ «Волиньхолдинг» зміцнити свої позиції на ринку майонезу м. Києва обумовлюють необхідність маркетингового дослідження для проведення аналізу факторів макро- та мікромаркетингового середовища, SWOT-аналізу.

Було визначено завдання дослідження, розроблені пошукові питання та гіпотези, розроблено анкету.

Можна зробити висновок, що найсуттєвішими факторами при аналізі маркетингового середовища є фактори макросередовища: політичний, економічний, культурний, науково-технічний.

Ціни зростають, населення бідніє і все менше реагує на збуджувальні стимули підприємств. Але деяким з виробників вдається дієво боротися з обставинами, а це стає можливим лише за допомогою, ретельно проведених, маркетингових досліджень.

Розглядаючи конкурентні позиції, було виявлено слабкі сторони виробника та його переваги порівняно з іншими.

Останнім часом споживач все більше уваги приділяє якості, тому треба підтримувати рівень якості продукту, позитивний імідж марки, слідкувати за станом попиту на ринку, ростом ринку і адекватно реагувати на зміни; вчасно проводити модифікацію, технологічні зміни; збільшувати рекламну активність.

В даній роботі було розглянуто продуктову стратегію, цінову стратегію, структуру збуту і просування майонезів торгової марки «Торчин-продукт».

Було визначено рівні товару, його класифікація; чинники, що впливають на процес ціноутворення, розроблена стратегія та вибраний метод ціноутворення.

Було зроблено висновки по аналізу ЖЦТ. Ми запропонували виробникові для утримання обсягів збуту та своєї частини ринку утримувати фіксовані ціни протягом ЖЦТ (ціна не піддається ринковим коливанням) або умовно гнучкі ціни (квартальні, річні), періодичні.

Не дивлячись на те, що майонези є марочними товарами, вони продаються за доступною ціною, на рівні з іншими конкурентами на ринку.

Було запропоновано шляхи просування майонезу через рекламу на телебаченні, на транспорті, через спонсорство телевізійних програм та шоу.

Необхідна також участь у відповідних виставках та ярмарках, конкурсах якості та завоювання певних винагород.

Підприємству треба підвищувати якість продукції та звертати на це увагу споживача, підтримувати імідж марки, щоб при можливому збільшенні ціни, не зменшилися обсяги продажів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали