Курсова робота «Міжнародне регулювання міграційних процесів», 2009 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 11.12.2009 18:37 · від e1ectr0 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Теоретичні засади здійснення міграційних процесів 5 1.1. Сутність та види міграції 5 1.2. Причини міграційних процесів 10 РОЗДІЛ 2. Аналіз сучасних напрямків трудової міграції 12 2.1. Характеристика країн, що приймає мігрантів 12 2.2. Економічний устрій та політика країн походження мігрантів 17 РОЗДІЛ 3. Україна у міжнародних міграційних процесах 20 3.1. Причини та наслідки міграції з України 20 3.2. Характеристика діяльності Міжнародної організації з міграції 26 Висновки 32 Анотація 33 Списки використаних джерел 34

Висновок

Міграція являє собою переселення населення з одних держав в інші, викликане причинами економічного й іншого характеру, і може приймати форму еміграції (виїзду) і імміграції (в'їзду). Розглянувши детальніше міграцію робочої сили можна зробити висновок, що сукупний обсяг світового виробництва зростає внаслідок більш ефективного використання трудових ресурсів за рахунок їхній міждержавного перерозподілу.

Державне регулювання міжнародного ринку праці здійснюється на основі національного законодавства країн, що приймають, і країн, що експортують робочу силу, а також на основі міждержавних і міжвідомчих угод між ними. Регулювання здійснюється через прийняття програм, що фінансуються з бюджету, спрямованих на обмеження притоку іноземної робочої сили (імміграції) або на стимулювання іммігрантів до повернення на батьківщину (рееміграція). Більшість країн, що приймають, використовують селективний підхід при регулюванні імміграції. Відбір небажаних іммігрантів здійснюється на основі вимог, запропонованих до кваліфікації, освіті, віку, стану здоров'я, на основі кількісного і географічного квотування, прямих і непрямих заборон на в'їзд, тимчасових і інших обмежень. Стимулювання рееміграції здійснюється через оплату матеріальної компенсації іммігрантам, що їдуть, створення робочих місць, фахове підготування іммігрантів, надання економічної помочі країнам масової еміграції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?