Курсова робота «Соціальний захист ветеранів праці та осіб похилого віку реалії сьогодення», 2008 рік

З предмету Соціологія · додано 11.12.2009 13:17 · від Denya · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ і.правовий статус та соціальне обслуговування ветеранів праці 1.1. Категорії осіб, які визнаються ветеранами праці 5 1.2. Види соціальних послуг, що надаються ветеранам праці 6 1.3. Порядок надання соціальних послуг ветеранам праці 7 Розділ іі. Правовий статус та соціальне обслуговування осіб похилого віку 2.1. Категорії осіб, які визнаються особами похилого віку 9 2.2. Види соціальних послуг, що надаються особам похилого віку 10 2.3. Порядок надання соціальних послуг особам похилого віку 14 Розділ ііі. Соціальне обслуговування осіб, які мають особливі заслуги перед батьківщиною 21 Висновки Список використаних джерел 26

Висновок

Нині в Україні система соціального захисту населення, зокрема соціального обслуговування ветеранів праці та осіб похилого віку, перебуває в стадії становлення і розвитку: тривають пошуки її оптимальної структури, формування основних функцій, провідних напрямків діяльності на різних рівнях, відпрацювання економічно-фінансових, організаційно-технологічних засобів і важелів підтримки соціально-вразливих верств населення та окремих громадян. За останні роки набули розвитку нові підходи до вирішення проблем малозабезпечених верств населення, спрямовані на забезпечення їм соціального обслуговування незалежно від майнового стану та доходів сім’ї, посилення державної підтримки та контролю за використанням державних коштів, зокрема, визначено основні засади державної політики щодо ветеранів праці, інших громадян похилого віку та формування в суспільстві гуманного, шанобливого ставлення до них і

забезпечення їх активного довголіття, забезпечено ветеранам праці та громадянам похилого віку рівні з іншими громадянами можливості в економічній, соціальній, політичній сферах, сприятливі умови для повноцінного способу життя.

Науковий аналіз норм права соціального обслуговування ветеранів війни та осіб похилого віку та правовідносин, що виникають на їх основі, приводить до висновку, що процедура реалізації права на конкретний вид соціального обслуговування та здійснення його охорони потребує постійного вдосконалення, спрощення і повинна бути доступною і зрозумілою громадянам. Цьому сприятимуть подальші наукові пошуки фахівців права соціального забезпечення, які займаються проблемами матеріальних і процедурних правовідносин у цій галузі права.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали