Реферат «Розгляд страхових ризиків та визначення видів захисту від них», 2009 рік

З предмету Страхування · додано 10.12.2009 02:07 · від Dimk@ · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття та класифікація ризиків 4 2. Ризики в діяльності підприємств 6 3. Види страхування щодо захисту від ризиків 8 Висновки 12 Список використаної літератури 13

Висновок

3а загальною класифікацією ризики поділяються на екологічні, транспортні, політичні, спеціальні, технічні. Розглядаючи ці групи ризиків, необхідно зосередитися на їх особливостях.

Екологічні ризики пов'язані із забрудненням навколишнього природного середовища і зумовлюються, насамперед, діяльністю людей у процесі відтворення матеріальних благ.

Транспортні ризики поділяються на ризики каско та ризики карго. Перші пов'язані із страхуванням самих засобів транспорту (автомобілів, морських суден та ін.), другі – із страхуванням вантажів, що ними перевозяться.

Політичні ризики пов'язані з протиправними діями з точки зору норм міжнародного права, із заходами або акціями урядів іноземних держав по відношенню до суверенної держави або її громадян. Студенту треба звернути увагу на можливість прийняття цих ризиків на страхування.

Спеціальні ризики супутні перевезенню особливо цінних вантажів і можуть бути включені в обсяг відповідальності страховика.

Технічні ризики виявляються у формі аварій через раптовий вихід з ладу машин або збої у технології виробництва і мають універсальний характер. Прийняття їх на страхування пов'язане з певними проблемами.

Цікавим прикладом роботи з анкетування може служити страхова компанія "Скайд-Вест". У цій компанії переважають види майнового страхування та страхування відповідальності, де, у першу чергу, необхідний ґрунтовний андеррайтинг. Враховуючи це, було розроблено анкети з детальним переліком питань, відповіді на які містять первинну інформацію щодо ризиків.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?