Реферат «Аналіз зміцнення фінансових основ місцевого самоврядування», 2008 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 10.12.2009 02:06 · від Dimk@ · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Фінансове регулювання розвитку місцевого самоврядування 4 Розділ ІІ. Зміцнення фінансових основ місцевого самоврядування 8 Висновки 17 Список використаної літератури 18

Висновок

Дослідження вітчизняного та зарубіжного досвіду щодо визначення фінансів місцевого самоврядування дало змогу систематизувати етапи його формування.

Протягом першого етапу в більшості країн світу завершилось становлення місцевого самоврядування, яке одержало законодавче закріплення в конституціях. Органи місцевого самоврядування наділялись правами й відповідальністю в загальній системі державного управління та відповідною фінансовою базою. В науковій літературі наприкінці XIX — на початку XX століття з'являються теоретичні розробки про економічну природу і сутність місцевих фінансів у працях найбільш відомих вчених того часу.

Другий етап характеризується початком процесу інтенсивного згортання фінансової самостійності місцевих рад у СРСР.

З початком третього етапу у вітчизняній літературі визначається факт наявності місцевих фінансів у сучасній фінансовій системі.

Фінанси місцевого самоврядування в Україні виражені такими формами: фінанси територіальної громади, фінанси Автономної Республіки Крим, фінанси області, фінанси міст Києва і Севастополя, фінанси міста, фінанси району (району в місті), фінанси села, фінанси селища. При появі нових територіальних утворень чи об'єднань територіальних громад цей перелік форм фінансів місцевих органів влади в Україні може бути продовжено.

Роль і значення фінансів місцевого самоврядування у фінансовій системі держави залежить від обсягу функцій та завдань, які покладаються на місцеві органи влади. В Україні йде пошук межі між завданнями центральної та місцевої влади, тому фінанси місцевих органів влади країни перебувають у процесі свого визначення, становлення та розвитку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?