Реферат «Аналіз стійкості банківської системи та механізм її забезпечення», 2007 рік

З предмету Гроші та кредит · додано 10.12.2009 02:01 · від Dimk@ · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Особливості стійкості банківської системи 4 Розділ ІІ. Механізм забезпечення стійкості банківської системи 11 Висновки 14 Список використаної літератури 15

Висновок

Стабільність банківської системи можна визначити як здатність протистояти зовнішнім та внутрішнім впливам, зберігаючи стійку рівновагу і надійність протягом часу. Інакше кажучи, стабільність має дві важливі характеристики: стійку рівновагу (збалансований стан, за якого відсутня тенденція до зміни) і надійність.

Стосовно банківської системи стійку рівновагу можна визначити як здатність системи виконувати властиві їй функції та операції, за умови дотримання її цілісності й фінансової стійкості її елементів, що дає змогу системі після впливу зовнішніх та внутрішніх сил повертатися до стану рівноваги.

Під час аналізування стійкості визначальним є внутрішній час, сучасне і минуле. З цього випливає, що стійкість банківської системи можна оцінити лише в імовірнісній формі, оскільки оцінка проводиться в статиці чи порівняльній статиці і не враховує можливий вплив зовнішніх та внутрішніх чинників на внутрішній стан у майбутньому. Негативний вплив зовнішніх чинників визначає ступінь банківської нестійкості чи крихкості.

Під стійкістю банківської системи в цілому розуміють певний вихідний стан, що дає змогу ефективно і повноцінно реалізовувати функцію банків як кредитно-розрахункових установ у напрямі забезпечення економічного зростання, а також здатність відновлювати цей стан після будь-яких відхилень від вихідних параметрів, викликаних кризовими явищами в різних секторах економіки.

Забезпечення стійкості банківської системи України передбачає уточнення теоретичних засад її формування; дослідження чинників, що зумовлюють і характеризують стійке функціонування банківського сектору; визначення реального рівня забезпечення стійкого розвитку сукупності банківських інститутів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?