Реферат «Особливості обліку у банках», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 10.12.2009 02:00 · від Dimk@ · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Становлення та розвиток сучасного управлінського обліку у банківській діяльності 4 Розділ ІІ. Досвід впровадження міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та звітності в банківській системі України 10 Висновки 18 Список використаної літератури 19

Висновок

Ефективний управлінський облік дає змогу одержати інформацію, необхідну для визначення пріоритетів у діяльності банку і планування подальшої роботи, надає базу для оцінки можливостей, що відкриваються, і постачає механізми контролю за виконанням прийнятих рішень.

Завданням управлінського обліку є забезпечення керівництва в оперативному режимі інформацією про ризики, прибутковість і фінансовий стан звітних сегментів банку.

Результатом впровадження ефективної системи управлінського обліку є зменшення банківських ризиків, оптимізація продуктового ряду, підвищення прибутковості та конкурентноспроможності банку.

Враховуючи міжнародні тенденції щодо глобалізації економічних процесів, розвиток та вдосконалення міжнародних стандартів фінансової звітності, Національний банк України провадить політику, спрямовану на подальше вдосконалення процедур бухгалтерського обліку та фінансової звітності в банках України, з метою забезпечення її прозорості та запобігання використанню банківської системи для відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом, сприяння процесу інтеграції до Європейського співтовариства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?