Реферат «Зміна вартості грошей», 2009 рік

З предмету Гроші та кредит · додано 10.12.2009 01:36 · від Dimk@ · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Особливості вартості грошей 4 Розділ ІІ. Вплив зміни вартості грошей на економічні процеси 9 Висновки 17 Список використаної літератури 18

Висновок

Вартість грошей як грошей формується безпосередньо у сфері їх обігу, де гроші обмінюються на реальні блага, а вартість їх набуває форми купівельної спроможності. Проте механізм формування цієї вартості грошей істотно розрізняється при функціонуванні повноцінних і неповноцінних грошей.

Мінова вартість повноцінних грошей, з якою вони беруть участь в обігу, під впливом цілого ряду об'єктивних чинників набуває відносної самостійності і певний час може відхилятися від реальної їх вартості. При цьому мінова вартість є більш інертною порівняно з реальною. Тому ціни на товарних ринках і купівельна спроможність таких грошей певний час залишалися незмінними після зміни вартості золота як товару, що мало позитивний вплив на розвиток ринкових відносин.

В умовах поширення процесу глобалізації та ринкових відносин деякі економісти дійшли думки, що трудова теорія вартості товару начебто вступила в суперечність із сучасним економічним процесом і тому не відповідає вимогам суспільного виробництва. На цій підставі вони роблять висновок, що краще було б від функції грошей як міри вартості відмовитися. Слід зауважити, що К. Маркс функцію грошей як міри вартості аналізував окремо, розглядав її як функцію вимірювання суспільно необхідної праці, оскільки вона формує вартість товару й масштаб цін.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?