Курсова робота «Кадрова стратегія в стратегічному наборі», 2009 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 09.12.2009 14:40 · від Kytsunia · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ і. Стратегія. Кадрова стратегія в стратегічному наборі. Особливості формування кадрової стратегії 4 1.1. Кадрова стратегія в стратегічному наборі 4 1.2. Особливості формування кадрової стратегії підприємства 10 Розділ іі. Загальна характеристика підприємства. Оцінка кадрового потенціалу. Стратегічний аналіз 17 2.1. Стисла характеристика підприємства 17 2.2. Аналіз і оцінка кадрової стратегії 19 Розділ ііі. Розробка та оцінка стратегії 27 Висновок 34 Список використаної літератури 36 Додатки 37

Висновок

В процесі проведеної роботи були досягненні наступні завдання: були дослідженні теоретичні аспекти кадрової стратегії, проведений аналіз та зроблена оцінка кадрової стратегії на Слов’янській ТЕС ВАТ “Донбасенерго”, яка являється предметом дослідження. Також були розробленні пропозиції по вдосконаленню кадрової стратегії на Слов’янській ТЕС ВАТ “Донбасенерго”.

Досліджуючи теоретичні аспекти кадрової стратегії було виявлено, що це система управління людьми, яка являє собою основний напрямок організації, генеральну лінію формування, розподілу та раціонального використання людських ресурсів. Виявила, що людські ресурси, таким чином, виступають об’єктом кадрової політики, а її ціллю є їх постійний розвиток та вдосконалення шляхом визовання та задовільнення матеріальниї та духовних потреб, безперервного підвищення та культурного росту кваліфікованих робітників, а саме кадрів.

Все це було розглянуто та проаналізовано на підприємстві Слов’янської ТЕС ВАТ “Донбасенерго”. Розглянуті елементи кадрової стратегії, напрямки кадрової роботи на підприємстві, виявлені їх позитивні якості для підприємства та недоліки. В результаті цоьго була розроблена стратегія по вдосконаленню кадрової політики на Слов’янській ТЕС ВАТ “Донбасенерго”, яка складається з таких заходів:

• Реорганізація відділу кадрів і створення нової служби управління персоналом. Тобто потрібно змінити структуру відділу кадрів і поєднати в одній службі такі відділи, як відділ кадрів, відділ організації праці та заробітної плати, відділ охорони праці та техніки безпеки, відділ підготовки кадрів, соціологічні, соціопсихологічні та пссизофізіологічні підрозділи.

• введення нових функцій, які повинна виконувати служба управління персоналом у напрямках своєї роботи. Це – проведення роботи по формуванню оптимального управлінського апарату, проведення контролінгу персоналу, проведення кадрового маркетингу, кадрового моніторингу та кадрового консалтингу;

• укомплектування служби управління якісним персоналом, спеціалістами, здатними успішно вирішувати широкий спектр питань діяльності підприємства;

• оновлення нормативно-правових документів, які регламентують діяльність як відділу кадрів, так і працівників цього відділу;

• переведення роботи з кадрами на сучасну інформаційно-технічну базу;

• проведення планомірної роботи з управлінським персоналом та резервом для заміщення і висунення.

Саме ці пропозиції допоможуть досягти великих результатів та раціоналізації кадрової роботи та кадрової стратегії на Слов’янській ТЕС ВАТ “Донбасенерго”.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?