Курсова робота «Бізнес-план у ринковій системі господарювання», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 09.12.2009 13:13 · від Nata · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 РОЗДІЛ 1. Теоретичні основи бізнес-плану у ринковій системі господарювання 3 1.1. Суть характеристики бізнес-плану 3 1.2. Цілі розробки бізнес-плану 6 1.3. Загальна методологія розробки бізнес-плану 8 РОЗДІЛ 2. Аналіз структури та технології розробки бізнес-плану 13 2.1. Особливості розробки бізнес-плану ВАТ «ФОРТУНА» 13 2.2. Аналіз змісту та структури бізнес-плану ВАТ «ФОРТУНА» 19 РОЗДІЛ 3. Оцінка ризиків у сфері бізнесу та шляхи їх мінімізації 29 3.1. Види можливих ризиків на приватному підприємстві ВАТ «ФОРТУНА» 29 3.2. Концепція управління ризиками підприємства 32 3.3. Заходи для нейтралізації або мінімізації негативних наслідків можливих ризиків на підприємстві 35 Висновки 39 Список використаної літератури 40

Висновок

Головним інструментом фінансового планування в сучасних умовах бізнес-план підприємства, значне поширення у практиці мають також такі інструменти фінансового планування, як платіжний календар, фінансовий план, зокрема у формі балансу доходів і видатків,

Без бізнес – плану не може бути досягнутий той рівень управління виробничо-господарською діяльністю підприємства, який забезпечує йому успіх на ринку, постійне вдосконалення матеріальної бази, соціальний розвиток колективу. Бізнес – план пов'язаний з плануванням виробничої діяльності підприємства. Показники всіх планових фінансових інструментів базуються на планах з обсягу виробництва, асортименту товарів і послуг, собівартості продукції, вони повинні створювати необхідні фінансові умови для успішного виконання цих планів. У цьому — основне призначення бізнес - планування.

У процесі бізнес - плануванні забезпечується необхідний попередній контроль за створенням і раціональним використанням фінансових ресурсів. Об'єктами планування є доходи підприємства, в їх числі й нагромадження (прибуток тощо), взаємовідносини з державним бюджетом і державними позабюджетними фондами, обсяг капіталовкладень, інших форм інвестування фінансових ресурсів (зокрема участь на ринку цінних паперів), обсяг довготермінових кредитів банків на інвестиційні заходи, потреба підприємства у власних оборотних коштах і джерела її покриття.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?