Реферат «Дослідження економічної сутності оборотних засобів та виявлення її особливостей в сучасних умовах господарювання підприємств», 2007 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 09.12.2009 00:37 · від Dimk@ · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Особливості створення та фінансування власних оборотних засобів 4 Розділ ІІ. Загальний порядок нормування власних оборотних активів підприємств 10 Розділ ІІІ. Визначення шляхів скорочення витрат на підприємстві 13 Висновки 15 Список використаної літератури 16

Висновок

Досліджуючи економічну сутність оборотних засобів необхідно враховувати такі аспекти: політико-економічний, виробничий, юридичний, фінансовий і управлінський.

Політекономічний аспект оборотних засобів полягає в аналізі продуктивних сил підприємства (активів) та виробничих відносин (пасивів).

Виробничий аспект оборотних засобів базується на тому, що вони утворюють оборотні активи підприємства - матеріальну основу виробництва продукції.

Юридичний аспект оборотних засобів характеризує передачу прав власності на активи підприємства при здійсненні господарської операції, що впливає на виникнення дебіторської (кредиторської) заборгованості й на ефективність використання засобів.

З фінансовим аспектом оборотних засобів пов'язано формування умов залучення оборотного капіталу та його розміщення.

Управлінський аспект оборотних засобів полягає у створенні інформаційної системи для управління оборотними активами і фокусує увагу на майбутніх результатах, тобто передбачає проведення перспективного аналізу оборотного капіталу з метою удосконалення управління фінансовим станом підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?