Реферат «Вплив непрямих податків на фінансово-господарську діяльність», 2009 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 09.12.2009 00:35 · від Dimk@ · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Місце прямих і непрямих податків в податковій системі, їх переваги і недоліки 4 2. Непрямі податки: їх вплив на фінансово-господарські рішення підприємств 7 Висновки 13 Список використаної літератури 14

Висновок

Непрямі податки досить широко використовуються у всьому світі, оскільки при відносно простому механізмі справляння вони забезпечують стійкі поступлення в бюджет. Крім того, вони легше сприймаються психологічно, ніж прямі, тому що платяться непомітно для споживачів і немає безпосереднього зв'язку між сплатою податку і усвідомленням цього.

Основним недоліком непрямих податків вважають обернено пропорційну залежність від платоспроможності споживачів. Внаслідок цієї властивості непряме оподаткування товарів масового споживання лягає важким тягарем на населення з низькими доходами, оскільки більша частина його доходів витрачається на придбання продуктів харчування та інших товарів першої необхідності.

Проведене нами дослідження засвідчило, що непрямі податки впливають на фінансово-господарську діяльність підприємств по двох основних напрямках:

1) на результати діяльності суб'єктів господарювання через включення податку до ціни реалізації продукції або послуг, а також до ціни сировини, придбаної підприємством.

2) на фінансовий стан підприємства через іммобілізацію обігових коштів, що виникає, зокрема внаслідок особливостей сплати непрямих податків до бюджету.

На наш погляд, один із важливих наслідків впливу непрямих податків полягає у потенційних змінах якості кінцевої продукції. Якість є однією з ознак, за якими споживач обирає товар чи послугу. На рівень якості впливають різноманітні фінансово-господарські рішення суб'єкта господарювання, зокрема щодо виробничих технологій, сировини та матеріалів, додаткових інвестицій у модернізацію устаткування, придбання і встановлення систем контролю.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?