Реферат «Оподаткування прибутку підприємств в умовах становлення ринкових відносин», 2008 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 09.12.2009 00:34 · від Dimk@ · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Сутність та форми прибуткового оподаткування 4 Розділ ІІ. Особливості оподаткування прибутку підприємств 6 Висновки 13 Список використаної літератури 14

Висновок

Доходи громадян, що були отримані ними від заняття підприємницькою діяльністю, підлягають оподаткуванню. Особливістю оподаткування цих доходів є те, що оподатковуваним доходом вважається сукупний чистий доход, визначений у вигляді різниці між валовим доходом (виручкою в грошовій і натуральній формі) і документально підтвердженими витратами, безпосередньо пов'язаними з отриманням доходу. Якщо ці витрати не можуть бути підтверджені документально, то вони вираховуються податковими органами при проведенні остаточних розрахунків за нормами у відсотках до валового доходу, визначеними Головною державною податковою адміністрацією України за погодженням з Міністерством економіки України та Державним комітетом України по сприянню малим підприємствам і підприємництву.

До складу витрат, безпосередньо пов'язаних з одержанням доходів, належать витрати, що включаються у собівартість продукції (робіт, послуг) за переліком, визначеним Головною державною податковою адміністрацією України та Міністерством економіки України.

Витрати на придбання імпортних товарів, ввезених в Україну з метою продажу, при визначенні оподатковуваного доходу вилучаються з одержаної виручки від їх продажу за митною вартістю, сплаченою при ввезенні цього товару в Україну й перерахованою в гривні за курсом Національного банку України на дату перетину кордону.

Обчислення податку з фактичного річного доходу провадиться податковими органами за місцем постійного проживання платника, а якщо його діяльність здійснюється в іншому місці - за місцем здійснення цієї діяльності з обов'язковим повідомленням податковому органу за місцем постійного проживання громадянина про розміри одержаного ним доходу та сплаченого податку за минулий рік.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?