Реферат «Шляхи збільшення виручки підприємства і зростання ефективності його фінансово-господарської діяльності», 2009 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 09.12.2009 00:33 · від Dimk@ · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Основні ознаки виручки та шляхи її збільшення 4 Розділ ІІ. Зростання ефективності фінансово-господарської діяльності підприємства 9 Висновки 12 Список використаної літератури 13

Висновок

Застосування економічно обґрунтованих цін на продукцію, що продається, безпосередньо впливає на обсяг виручки від продажу продукції, робіт і послуг.

Планування виручки від продажу продукції на наступний період (квартал, рік) проводиться, виходячи з обсягу реалізованої продукції та діючих цін без урахування акцизів, податку на додану вартість. Розрахунок запланованої суми виручки від продажу продукції в сучасних умовах господарювання ведеться, як правило, методом прямого рахунку. Він полягає в тому, що сума виручки від продажу товарної продукції розраховується перемноженням кількості виробів, які підлягають продажу в запланованому періоді, по кожній номенклатурній позиції на прийняті до розрахунку ціни реалізації.

При розрахунку обсягу продажу продукції необхідно враховувати наступне. Обсяг продажу у запланованому році, як правило, не збігається з випуском товарної продукції за цей же період. Це пов'язано з тим, що частина виробленої товарної продукції в запланованому періоді залишається нереалізованою у вигляді залишків на складі та відвантаженою на кінець року, а частина продукції, випущеної у звітному році, залишається не реалізованою на початок запланованого року й входить в обсяг реалізації запланованого року.

Організація діяльності на принципах самофінансування характеризує таку важливу сторону комерційного розрахунку, як спосіб формування величини й структури фінансових ресурсів підприємства. Господарство у своїй діяльності використовує як власні ресурси (грошову виручку, грошові нагромадження та інші ресурси), так і асигнування з бюджету та кредити ланку. Самоокупність допускає можливість перерозподілу засобів підприємств всередині галузі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?