Реферат «Організація фінансів акціонерного товариства», 2009 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 09.12.2009 00:30 · від Dimk@ · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Особливості організації фінансів акціонерного товариства 4 Розділ ІІ. Ефективність фінансовoї діяльності акціонерних товариств 8 Розділ ІІІ. Порядок формування та розподілу прибутку акціонерних товариств 10 Висновки 12 Список використаної літератури 13

Висновок

Акціонерне товариство - це організаційно-правова форма об'єднання, утворена на основі добровільного погодження юридичних і фізичних осіб, які об'єднали свої фінансові та матеріальні ресурси і випустили в обіг акції з метою отримання прибутку.

Статутний капітал акціонерного товариства відкритого типу формується шляхом продажу акцій у формі відкритої підписки, а в акціонерних товариствах закритого типу статутний капітал створюється лише за рахунок внесків засновників, тому що у відкриту підписку акції не поступають.

Створення і функціонування акціонерних товариств опосередковано фінансовими відносинами, які охоплюють грошові відносини з засновниками товариства та їхніми трудовими колективами, постачальниками і покупцями, бюджетом та позабюджетними фондами, страховими компаніями і банками, а також грошові відносини, пов'язані з отриманням і розподілом своїх доходів і накопичень, формуванням і використанням відповідних фондів грошових коштів.

Ефективність фінансово-господарської діяльності акціонерних товариств оцінюється загальним обсягом одержаного прибутку та його величиною на одиницю вкладеного капіталу та понесених витрат.

Припинення діяльності товариства здійснюється шляхом його реорганізації або ліквідації. Рішення про реорганізацію товариства приймають загальні збори акціонерів, а у випадках, передбачених законодавством, - антимонопольний комітет або суд.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?