Реферат «Динаміка і структура податків підприємства», 2009 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 09.12.2009 00:23 · від Dimk@ · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Особливості оподаткування малого підприємства 4 Розділ ІІ. Cтруктурa податків приватного підприємця 10 Висновки 12 Список використаної літератури 13

Висновок

Аналіз трьох альтернативних варіантів оподаткування дає змогу вибрати той, який дає найбільшу економію коштів. При виборі спрощеної системи оподаткування треба подати в районну податкову адміністрацію заяву про перехід з нового року на цю систему або з початку будь-якого кварталу.

Вибрати систему оподаткування можна не тільки на підставі фактичних, а і планових показників. Новостворювані підприємства застосовують бізнес-плани, а діючі — планові показники на наступний рік (фінансовий план підприємства або особисті розрахунки керівника чи бухгалтера малого підприємства).

Нині, коли Україна приєдналася до Світової організації торгівлі й спрямовує свої зусилля на інтеграцію до Європейського Союзу, надзвичайно актуальним для малих підприємств України є здійснення відповідної підготовки до успішної роботи в нових умовах, Насамперед у державі мають бути здійснені процеси адаптації законодавства нашої країни до законодавства країн ЄС та щоб воно було прийнятне для тих, які входять до СОТ.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?